Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Captain America: Občanská válka | Captain America: Civil War | 2016
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 06.05.2016
CZ premiéra: 05.05.2016
režie: Anthony Russo, Joe Russo
hrají: Chris Evans, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Anthony Mackie, Chadwick Boseman

Captain America: Občanská válka: Trailer 3


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Samozřejmě že znovu minimum nových záběrů. A tentokrát ani ne ty pomrkávačky se Spider-Manem a Ant-Manem. Kdo se ale opravdu těší - po prvních nadšených reakcích z projekcí možná ještě víc než předtím - tomu to asi vadit nebude. Marvel totiž sáhl ke kroku, na který prostě muselo dojít a který obnáší retrospektivní oprašování dvou comicsových ikon, jejichž ega musela jít vždycky tak trochu proti sobě. V úderné minutě si je tak osvěžíte jako dvě zbožňované comicsové persony, jimž i v řežbě proti sobě musíte držet palce. Oběma. Tak už sem s tím!

 

Captain America: Občanská válka: Japonský trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Avengeři dorazili i do Japonska. A mají s sebou samozřejmě i Ant-Mana se Spideym. Nových záběrů je ale - zcela dle očekávání - jenom pár. Russoovci si totiž nechávají rádi trumfy do výsledného filmu a před očima nám čarují se spoustou fajnových momentek, které oproti Batman v Superman působí správně osudově i akčně natřískaně. Sice zamrzí, že se Civil War fakt překlopila ve třetí Avengery, konflikty v upoutávkách nastolené jsou ale velmi silné a tváří v tvář těm hereckým hvězdám se moc nebojíme, že by ve filmu nevyzněly adekvátně. Ostatně i ten jeden přidaný dialog se Scarlett a Hawkeyem naznačuje, že tady se s postavami pracuje poctivě, s nadhledem ale i úctou k leta budovaným charakterům.

 

Captain America: Občanská válka: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Jo, ty digitální oči bolí. Představení nového Spider-Mana je pro Marvel velký moment a nápad se štítem se k němu skvěle hodí. V poslední vteřině to ale jde trochu do kopru, protože se k fajn obleku přihodilo mhouření kukadel, které vážně mohlo ubrat na CGI. Takže proto jen čtyři hvězdy? Kdepak, čert vem pavoučí tečku. Spíš mě trápí monotónní tempo s minimem gradace a absence výraznějšího dějového podloží. Jistě, čím víc toho Marvel utají, tím lépe. Tady se ale dvě a půl minuty točíme v kruhu a nic vyloženě nerve rodidla. Ant-Man na šípu je fajn, krocení Visiona taky potěší, Downey se mračí na jedničku... ale prostě tomu chybí nakopávka, jíž měl první trailer ("So was I.") nebo nějaký odvážnější koncept. Pořád se nicméně jedná o jasný blockbusterový nadstandard. Tak doufejme, že se nám schovávání materiálu bohatě vyplatí v kině.

Captain America: Občanská válka: Super Bowl Spot


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Málokterýmu letošnímu blockbusteru věřím tolik jako Občanský válce. Tak aby to ti milí Russoovci nezpackali... Ze Super Bowl Spotu samozřejmě neodvodíte, jestli to dobře dopadne - nových záběrů totiž sice není málo, ale většina z nich je spíš z jiného úhlu nebo prostě jen doplňuje už odtajněnou příběhovou kostru a přisypává do ní pár nových střípků. Ale všechny vypadají lákavě a svým způsobem tučně, kdy se vám zase o fous jasněji vyrýsovává slibná blockbusterová šleha. A i když tenhle spot nefachá na max a rytmizování skrze skandování s materiálem úplně souladně nehraje, jsem s novým videonavnazením veskrze spokojen.

Captain America: Občanská válka: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Znáte ty trailerové momenty, při kterých zatínáte pěsti a zuby? Při kterých se nemůžete dočkat toho, až duelový střípek nebo hlášku uvidíte v doprovodu akčního uragánu? Tak přesně tohle u traileru Občanské války zažijete hned několikrát. Bratři Russovi na jedné straně útočí na příjemně "komorní vlnu" a tlačí do popředí kámoše z druhé světové, takže se nedá mluvit o klasickém blockbusterovém výplachu. Na druhé potom přichází spousta rozkmotřování a především našlápnutých kopů, skoků, ran pěstí a vývrtek, které precizně replikují feeling Zimního vojáka. Že trailer není takovou tou opulentní kanonádou, které tu velebíme obvykle? Nevadí. I v téhle podobě jde o detailně vyladěný rozjezd kampaně, která očividně nevybalila ani zlomek svých trumfů!

P. S.: Ant-Man si to tam hrozně dává, co?

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace