Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Bohemian Rhapsody | 2018
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 02.11.2018
CZ premiéra: 01.11.2018
režie: Bryan Singer
hrají: Rami Malek, Joseph Mazzello, Ben Hardy, Gwilym Lee, Allen Leech

Bohemian Rhapsody: Final Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Asi by se mi taky líbilo nechat si natočit ódu na sebe sama. Brian May a spol. to udělali, a i když jim ke konci prchl režisér a američtí kritici jejich líbivému chvalořečení nepodlehli, můžou si mnout ruce... reakce běžných diváků jsou totiž extatické a i finální trailer vám napoví proč. Vycíděný vizuál totiž velkolepě, ale jaksepatří navoněně ohledává nejslavnější momenty v kariéře téhle hudební legendy, takže fandové si můžou jen odškrtávat a podupávat do rytmu největších hitů kapely. Na ty dojde i v téhle upoutávce, i když většinu odzpívá paradoxně David Bowie, na lákavosti traileru to ale nic neubírá - aspoň si Freddieho můžete nechat do kina a posoudit tu šílenou třetí pozici mezi nej filmy na ČSFD. 

Bohemian Rhapsody: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

Nechci být až zbytečně zlý, ale čekal sem, že to bude mnohem větší nářez. Zatím se prostě nemůžu zbavit dojmu, že upoutávky jedou na neutrál a kromě pár krátkých momentů vůbec netěží zlato z té neskutečné hudební diskografie. Rami Malek sice ukazuje, že paruky a knírky nosit umí, ale že bych mu jeho Freddieho žral i s navijákem, to se také říct nedá. Na konci upoutávky se s nástupem toho obřího koncertu alespoň náznak husí kůže dostaví, ale to nestačí. Tahle upoutávka měla nerozhodnuté diváky přesvědčit, aby zamířili do kina, a to se jí podle mne nepovedlo. Promarněný potenciál a snad to stejné nebude platit i u filmu samotného.

 

 

Bohemian Rhapsody: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Freddie Mercury ožívá! A vypadá to víc než dobře. Problémy opředený projekt, ze kterého zběhl režisér Bryan Singer (zlé jazyky tvrdí, že za to může nějaké to šťavnaté obvinění ze sexuálního obtěžování), vypadá jako plnotučné hudební retro, které je výpravnější než naprostá většina těchhle biografií. Malek tam sype Freddieho pózy tzv. na pána, a přestože vás pak trochu zaskočí jeho reálná podoba, samozřejmě od Mercuryho notně vzdálená, vycíděný vizuál, queenovský jukebox a zastávky napříč zásadními momenty v historii kapely rozhodně zvládnou nabít optimismem. I když bude výsledek nejspíš poměrně konformní. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace