O FILMU
Keanu Reeves a jeho parťák Alex Winter slibovali pokračování Billa a Teda tak dlouho, že už nikdo nevěřil, že vznikne. Ale vznikne a dva natvrdlí milovníci rockové hudby se tak vrátí do kin. A opět to vypadá, že budou cestovat časem, kámošit se s hudebními hvězdami a zachraňovat osud vesmíru. Jsou sice už ve středním věku, mají dcery a pořádnou depresi z toho, že nikdy nevyprodali Wembley, ale teď zjistili, že právě jejich muzika je to jediné, co dělí vesmír od absolutní destrukce. Je čas na další dobrodružství.
TRAILERY
FOTOGALERIE
TOP Diskuze
96Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 30Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 29První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 15Sláva: V.I.M. 14Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 13Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 11Shrek 5: Teaser 2

