Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Bill & Ted Face the Music | 2020
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 21.08.2020
CZ premiéra: nestanovena
režie: Dean Parisot
hrají: Keanu Reeves, Alex Winter, Samara Weaving, Brigette Lundy-Paine, William Sadler

Bill & Ted Face the Music: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Billa s Tedem znám, mám je rád a u trojky víceméně vím, do čeho jdu. Ale taky mi je jasné, že tuhle výhodu minimálně v Česku moc lidí mít nebude a celý trailer jim bude připadat trošku pitomý. Možná trošku dost. Ale přesně o tomhle Bill a Ted jsou. Ti dva posloužili jako inspirace třeba i pro Jaye a Tichého Boba, mají to být natvrdlí muzikanti a v tomhle případě navíc už docela staří a mají prožívat za vlasy přitažené dobrodružství, ve kterém je návštěva nebe a pekla, cestování časem a kamarádění se se Smrťákem naprosto běžné. Ale po letech příprav je jasné, že trojka bude film určený jen a pouze fandům, kteří jsou na Billa, Teda a jejich střelené výstupy zvyklí. A ostatní diváci nad tím budou marně kroutit hlavou. Máte tři možnosti. Buď si říct, že to bude volovina (bude) a vypustit existenci filmu z hlavy. Nebo doufat, že to volovina nebude (bude) a pak být zklamaní z výsledku. A nebo nakoukat první dva filmy, z nichž ten novější vznikl před devětadvaceti lety, a doufat, že se naladíte na stejnou vlnu. Já mám v tomhle jako fanda jasno. A jsem spokojený a těším se. Pokud vy ne, naprosto to chápu.  

Bill & Ted Face the Music: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

V zahraničí podle všeho velký kult, u nás spíš okrajová záležitost, kterou na ČSFD neohodnotilo ani tisíc lidí. Tolik zhruba ke vzniku téhle trojky, která je podle všeho srdeční záležitostí obou hlavních představitelů a u domácího publika si asi najde zalíbení. To ale bohužel nic nemění na tom, že mně osobně materiál nic neříká, podivně dřevěné herectví Keanu Reevese mě dokonce rovnou děsí, a vtípky v drtivě většině padají dost mimo. Nevím, mám pocit, že doba se od podobných komedií už trochu posunula, a že to dnes nemůže a nebude fungovat tak, jako na pomezí osmdesátých a devadesátých let. Účast Reevese, který se od té doby navíc vyprofiloval spíš do akčního hrdiny, pak navíc působí o to víc směšně a divně. Tuhle věc zkrátka s klidem vynechám, a soudě dle toho, jak se u nás chytaly předchozí dva filmy, tak nejspíš nebudu sám.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace