Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k filmu Avatar

příspěvky 3281 - 3300 Napsat příspěvek
jak to vůbec vypadá tyhlety 3D filmy, to jsu celé filmy 3D, jako dokumenty v IMAXu a nebo jsou 3D jen některé scény
412960
jak to vůbec vypadá tyhlety 3D filmy, to jsu celé filmy 3D, jako dokumenty v IMAXu a nebo jsou 3D jen některé scény
0 0
reagovat

crimson_moon

Rusilo, osobne mi z toho bylo docela soufl, bolela me hlava...
412959
Rusilo, osobne mi z toho bylo docela soufl, bolela me hlava...
crimson_moon
0 0
reagovat
Jo? Hezky :+ .. a jak to vypadalo? Nerusilo to?
412958
Jo? Hezky *:+* .. a jak to vypadalo? Nerusilo to?
0 0
reagovat
My Bloody Valentine u nás běžel ve 3D a s titulkama...
412957
My Bloody Valentine u nás běžel ve 3D a s titulkama...
0 0
reagovat
Hmm, o vyrábění titulků pochybuju, ale v Praze by jsme se možná mohli dočkat aspoň jedné verze čistě anglicky... snad...
412956
Hmm, o vyrábění titulků pochybuju, ale v Praze by jsme se možná mohli dočkat aspoň jedné verze čistě anglicky... snad...
0 0
reagovat
Titulkovane verze 3D filmu pry nebudou.
412955
Titulkovane verze 3D filmu pry nebudou.
0 0
reagovat
Tak si procházím seznam premiér na UFD a Avatar bude dabovaný... :(:- To jsem teda fakt zvědav, jestli některá z 3D kopií bude titulkovaná.
412954
Tak si procházím seznam premiér na UFD a Avatar bude dabovaný... *:(**:-* To jsem teda fakt zvědav, jestli některá z 3D kopií bude titulkovaná.
0 0
reagovat
Prej až v srpnu....
412482
Prej až v srpnu....
0 0
reagovat

trailer

nahodou neviete kedy sa uz naozaj chysta trailer ??
412480
nahodou neviete kedy sa uz naozaj chysta trailer ??
trailer
0 0
reagovat
Právě jsem zjistil, že ani ve V.I.M. ani nikde tu na MZ není Propast :o
412279
Právě jsem zjistil, že ani ve V.I.M. ani nikde tu na MZ není Propast *:o*
0 0
reagovat
Wow. :+
412096
Wow. *:+*
0 0
reagovat
Presne ;)
412095
Presne ;)
0 0
reagovat

estétřicetdevěttečkašest

Tipnul bych že vocaď
412094
Tipnul bych že [link="http://filmonic.com/avatars-laz-alonso-says-he-was-being-filmed-by-197-cameras"]vocaď[/link]
estétřicetdevěttečkašest
0 0
reagovat
to imo nebyly kamery ale infra-snimace, nebo neco na ten zpusob (jako Beowulf). Odkud to mas pls?
412089
to imo nebyly kamery ale infra-snimace, nebo neco na ten zpusob (jako Beowulf). Odkud to mas pls?
0 0
reagovat
Tak pry se tocilo na 197 kamer, to musel byt maras.
412087
Tak pry se tocilo na 197 kamer, to musel byt maras.
0 0
reagovat
Pamatuju si, že jsem byl v kině poprvé asi na Mouše. První a poslední horor, na kterym sem byl v kině.... nepočítám - li Šílence na prknech ........ :o
411999
Pamatuju si, že jsem byl v kině poprvé asi na Mouše. První a poslední horor, na kterym sem byl v kině.... nepočítám - li Šílence na prknech ........ *:o*
0 0
reagovat
MeaCulpa: Když jsem byl ve Village na ,,Temném rytíři", zhruba týden po jeho uvedení, tak se rovněž stalo, že ten sál začal tleskat ... taky se mi to jinak nikdy nestalo, takhle hromadně (to je stejně neuvěřitelné jako fakt, že když se zvedám po dojetí závěrečných titulků, tak v tom sále kromě mě ještě někdo je :)).
411969
MeaCulpa: Když jsem byl ve Village na ,,Temném rytíři", zhruba týden po jeho uvedení, tak se rovněž stalo, že ten sál začal tleskat ... taky se mi to jinak nikdy nestalo, takhle hromadně (to je stejně neuvěřitelné jako fakt, že když se zvedám po dojetí závěrečných titulků, tak v tom sále kromě mě ještě někdo je *:)*).
0 0
reagovat
believe in Harvey...Cameron :D
411968
believe in Harvey...Cameron *:D*
0 0
reagovat
Jestli na konci filmu budou jezdit zase nějaké Hondy Insight, tak už na žádnej americkej film v dohledné době nepůjdu...už mě to stačilo ve The Day the Earth Stood Still a Watchmenech...ale věřím že to Cameron ne**** on prostě nemůže
411952
Jestli na konci filmu budou jezdit zase nějaké Hondy Insight, tak už na žádnej americkej film v dohledné době nepůjdu...už mě to stačilo ve The Day the Earth Stood Still a Watchmenech...ale věřím že to Cameron ne**** on prostě nemůže
0 0
reagovat
crimson_moon: No, už i já začnám o něco více věřit... každopádně ta eko-zápletka mě děsí furt.

WalkingDude: No, jestli maj Foxové něco v hlavě, tak využijou Wolverinea...
411950
crimson_moon: No, už i já začnám o něco více věřit... každopádně ta eko-zápletka mě děsí furt. WalkingDude: No, jestli maj Foxové něco v hlavě, tak využijou Wolverinea...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se