Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k filmu Avatar

příspěvky 3241 - 3260 Napsat příspěvek
Sednem si na prdel, o tom zadna...8)
413098
Sednem si na prdel, o tom zadna...*8)*
0 0
reagovat
naigoto: Já myslím, že trailery můžou mít jen dvě různé "přístupnosti" (zelená - může jít před čímkoli, červená - jen před eRkama).
413097
naigoto: Já myslím, že trailery můžou mít jen dvě různé "přístupnosti" (zelená - může jít před čímkoli, červená - jen před eRkama).
0 0
reagovat
link
no concept arty vizeraju pôsobivo
413096
http://www.ropeofsilicon.com/article/concept-art-from-james-camerons-avatar no concept arty vizeraju pôsobivo
0 0
reagovat
Jo a ještě jsem se chtěl zeptat jak je to s trailerama v kině v US, páč se v tom nevyznám. Je možné promítat trailer s MPAA hodnocením třeba PG-13 (Avatar) před PG filmem (Ice Age)? No asi jo, ale zas na druhou stranu mi to kvůli té fuckózní MPAA nejde do hlavy, tam jsou na to docela hákliví, ne?
413045
Jo a ještě jsem se chtěl zeptat jak je to s trailerama v kině v US, páč se v tom nevyznám. Je možné promítat trailer s MPAA hodnocením třeba PG-13 (Avatar) před PG filmem (Ice Age)? No asi jo, ale zas na druhou stranu mi to kvůli té fuckózní MPAA nejde do hlavy, tam jsou na to docela hákliví, ne?
0 0
reagovat
Nehledě na to, že Cameron je jeden z mála režisérů, který na film láká i svým jménem.... Kolik takových je, víme, a právě proto si myslím, že Avatar uspěje (nejen pro to ;)
413043
Nehledě na to, že Cameron je jeden z mála režisérů, který na film láká i svým jménem.... Kolik takových je, víme, a právě proto si myslím, že Avatar uspěje (nejen pro to ;)
0 0
reagovat
Tak jasně, nicméně Cameron není ani neznámý, ani nepanuje žádné vědomí toho, že Avatar revoluce nebude (:
413038
Tak jasně, nicméně Cameron není ani neznámý, ani nepanuje žádné vědomí toho, že Avatar revoluce nebude (:
0 0
reagovat

naigoto

a byly to právě Foxové kdo dali tehdy neznámému Lucasovi 13 milionu na Episodu 4 a tím značně podnítili filmovou revoluci. to že dali Cameronovi 240 mega může znamenat jen a pouze jedno. další revoluce!
všichni si ji tu přejeme .... evolucí už bylo dost :-)
413037
a byly to právě Foxové kdo dali tehdy neznámému Lucasovi 13 milionu na Episodu 4 a tím značně podnítili filmovou revoluci. to že dali Cameronovi 240 mega může znamenat jen a pouze jedno. další revoluce! všichni si ji tu přejeme .... evolucí už bylo dost :-)
naigoto
0 0
reagovat
Trochu mě znepokojuje, že Avatar dělají Foxové, todlencto studio já prostě nemám rád. JInak kampaň na Avatara bych udělal podobně jako to udělalo Sony u Spidermana 3 - 250mil rozpočet, skoro stejně tolik aj na kampaň a výsledkem jsou tehdejší prvodenní/víkendové/... rekordy. Pozdějc to prostě pohřbila kvalita filmu (ti co říkají že kvalita nijak neovlivňuje tržby jsou mimo).
413035
Trochu mě znepokojuje, že Avatar dělají Foxové, todlencto studio já prostě nemám rád. JInak kampaň na Avatara bych udělal podobně jako to udělalo Sony u Spidermana 3 - 250mil rozpočet, skoro stejně tolik aj na kampaň a výsledkem jsou tehdejší prvodenní/víkendové/... rekordy. Pozdějc to prostě pohřbila kvalita filmu (ti co říkají že kvalita nijak neovlivňuje tržby jsou mimo).
0 0
reagovat

It rocks!

Diky ti chlape, neuveritelne si mi zlepsil naladu. Napis este nieco ;):)
413034
Diky ti chlape, neuveritelne si mi zlepsil naladu. Napis este nieco *;)**:)*
It rocks!
0 0
reagovat

crimson_moon

Komiksy mají dost široký záběr, ale záleží jak které. Na opravdu největší metu dosáhnul v podstatě jen Spider-man, který je hodně rodinná záležitost a Temný rytíř, kterého předcházel neuvěřitelný hype, virální kampaň, která frčela už jak dlouho před uvedením do kin a celá ta okolnost okolo Ledgera. Jinak přední příčky patří především "catch-all" filmům jako Shrek nebo Piráti a ani ty se Titanicu ani na hony nepřiblížily.
413036
Komiksy mají dost široký záběr, ale záleží jak které. Na opravdu největší metu dosáhnul v podstatě jen Spider-man, který je hodně rodinná záležitost a Temný rytíř, kterého předcházel neuvěřitelný hype, virální kampaň, která frčela už jak dlouho před uvedením do kin a celá ta okolnost okolo Ledgera. Jinak přední příčky patří především "catch-all" filmům jako Shrek nebo Piráti a ani ty se Titanicu ani na hony nepřiblížily.
crimson_moon
0 0
reagovat
cameron by přoekonal titanik jedině kdyby zremakoval Gone in the Wind... to jsou tržby z úplně jinýho světa...
413033
cameron by přoekonal titanik jedině kdyby zremakoval Gone in the Wind... to jsou tržby z úplně jinýho světa...
0 0
reagovat
Crimson Moon: Já jsem dokonce před pár týdny na několika webech četl, že rozpočet překročil 300 mega... Cameron suše poznamenal, že se prodražila technologie... :)

Já od toho očekávám přelom podobný matrixu... Dodnes si živě vybavuju tváře spolužáků, co na tom byly v kině. Celej rok předtím se čekalo na první Hvězdný války, a nějaký neznámý Matrix od sester Wachovských všem vypálil rybník.
Asi to těžko vydělá víc jak nový Transformeři, ale mluvit se o tom bude ještě hodně dlouho....

Očekávání jsou prostě vysoká, Cameron je Cameron a ty nadšený komentáře kolemjdoucích kamarádů (Soderberghovo "craziest shit ever" ruluje) ten hype jenom přiživujou. Řeknu to ještě jinak.... Za to, abych ten film mohl vidět už teď, bych si klidně ......... ....... ........... nebo vypil vlastní ... :)
413032
Crimson Moon: Já jsem dokonce před pár týdny na několika webech četl, že rozpočet překročil 300 mega... Cameron suše poznamenal, že se prodražila technologie... :) Já od toho očekávám přelom podobný matrixu... Dodnes si živě vybavuju tváře spolužáků, co na tom byly v kině. Celej rok předtím se čekalo na první Hvězdný války, a nějaký neznámý Matrix od sester Wachovských všem vypálil rybník. Asi to těžko vydělá víc jak nový Transformeři, ale mluvit se o tom bude ještě hodně dlouho.... Očekávání jsou prostě vysoká, Cameron je Cameron a ty nadšený komentáře kolemjdoucích kamarádů (Soderberghovo "craziest shit ever" ruluje) ten hype jenom přiživujou. Řeknu to ještě jinak.... Za to, abych ten film mohl vidět už teď, bych si klidně ......... ....... ........... nebo vypil vlastní ... :)
0 0
reagovat
Finance ano (za mnoho let diky inflaci), navstevnosti tezko..
413031
Finance ano (za mnoho let diky inflaci), navstevnosti tezko..
0 0
reagovat
Divočák: A komiksy jsou co? Ano, dlouhodobe nejvydelecnejsi filmy.. a to maj do "catch all" dost daleko. Titanic uz neprekona NIKDY NIKDO, vubec bych ho sem netahal :)
413030
Divočák: A komiksy jsou co? Ano, dlouhodobe nejvydelecnejsi filmy.. a to maj do "catch all" dost daleko. Titanic uz neprekona NIKDY NIKDO, vubec bych ho sem netahal *:)*
0 0
reagovat
Ja Avataru verim (financne) hned kvuli nekolika vecem. Zaprve kvalita, o kterou opravdu nemam starost, pak technologie (tohle proste KAZDY bude chtit videt) a nakonec marketing, ktery bude podle me pekne masivni.
Muj odhad je, ze Avatar nebude kdovijaky megatrhak o prvnim vikendu, ale "propady" budou minimalni nebo spise plusove. Proste neco jako Titanic (deleno minimalne dvema, samozrejme). Jim uz se nekolikrat vyjadril, ze Avatar nemusi byt podobny tomu, co si nekteri fanouskove jeho predchozich akcnich filmu predstavuji.
Ja cekam takovy dobrodruzny mix nekde na puli cesty, rozhodne ale film postaveny na pribehu, postavach a prostredi.. az pak na akci. Proste at si rika kdo chce, co chce - potencial nahnat masy tu je.

PS: Novejsi drby zminuji rozpocet $240M+ .. tak to by snad Foxove museli byt uz uplne vymastene paka, aby vrazili tolik do projektu, ktery by nemel potencial prorazit.
413029
Ja Avataru verim (financne) hned kvuli nekolika vecem. Zaprve kvalita, o kterou opravdu nemam starost, pak technologie (tohle proste KAZDY bude chtit videt) a nakonec marketing, ktery bude podle me pekne masivni. Muj odhad je, ze Avatar nebude kdovijaky megatrhak o prvnim vikendu, ale "propady" budou minimalni nebo spise plusove. Proste neco jako Titanic (deleno minimalne dvema, samozrejme). Jim uz se nekolikrat vyjadril, ze Avatar nemusi byt podobny tomu, co si nekteri fanouskove jeho predchozich akcnich filmu predstavuji. Ja cekam takovy dobrodruzny mix nekde na puli cesty, rozhodne ale film postaveny na pribehu, postavach a prostredi.. az pak na akci. Proste at si rika kdo chce, co chce - potencial nahnat masy tu je. PS: Novejsi drby zminuji rozpocet $240M+ .. tak to by snad Foxove museli byt uz uplne vymastene paka, aby vrazili tolik do projektu, ktery by nemel potencial prorazit.
0 0
reagovat
No, těžko říct, kolik vydělá, ale na titanic rozhodně nedosáhne. Ale popravdě je mi to docela jedno, hlavně když to bude neskutečný biásek pro mě 8)
413028
No, těžko říct, kolik vydělá, ale na titanic rozhodně nedosáhne. Ale popravdě je mi to docela jedno, hlavně když to bude neskutečný biásek pro mě *8)*
0 0
reagovat

Jeffy

Hmm, drsný plán. V Camerona věřím, ale až tak moc teda ne:D. Titanic měl přeci jen daleko větší "catch all" zaměření a chodili na něj chlapi zvědaví na akci, ženy zvědavé na lovestory a vůbec diváci všek demografických i sociografických skupin. Nevím nevím, jak velký divácký potenciál má sci-fi s dvoumetrovýma fosforeskujícíma kočkama, byť by šlo o technicky revoluční dílo;).
413027
Hmm, drsný plán. V Camerona věřím, ale až tak moc teda ne*:D*. Titanic měl přeci jen daleko větší "catch all" zaměření a chodili na něj chlapi zvědaví na akci, ženy zvědavé na lovestory a vůbec diváci všek demografických i sociografických skupin. Nevím nevím, jak velký divácký potenciál má sci-fi s dvoumetrovýma fosforeskujícíma kočkama, byť by šlo o technicky revoluční dílo*;)*.
Jeffy
0 0
reagovat
spis to vypada jak nasrany hokejista z Schumacherova Batmana
413025
spis to vypada jak nasrany hokejista z Schumacherova Batmana
0 0
reagovat

Jeffy

link nefunguje , ja som našiel toto link ale takýto obrázok zbúcha hocikto doma
413024
link nefunguje , ja som našiel toto http://www.iwatchstuff.com/2007/06/27/avatar-alien.jpg ale takýto obrázok zbúcha hocikto doma
Jeffy
0 0
reagovat
prej dosud žádná fotka...:D sem si hezky naběh - zase ta fotka nevypadá jako moc kvalitní render (a jsou tam rušivá světla), takže zase nějaej staej steal jako tohle : link (prej to někdo fotil mobilem)
413022
prej dosud žádná fotka...*:D* sem si hezky naběh - zase ta fotka nevypadá jako moc kvalitní render (a jsou tam rušivá světla), takže zase nějaej staej steal jako tohle : http://www.scificool.com/wp-content/uploads/2007/06/james-cameron-alien-avatar.jpg (prej to někdo fotil mobilem)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se