Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k filmu Avatar

příspěvky 3301 - 3320 Napsat příspěvek
Uz se vi, kdy a pri jake prilezitosti vyleze teaser/trailer? Existuje ten film vubec? 8)
411949
Uz se vi, kdy a pri jake prilezitosti vyleze teaser/trailer? Existuje ten film vubec? *8)*
0 0
reagovat

K té novince o Avataru v té liště

UPDATE: TIME has updated its article with the following correction: "The original version of this story misstated the cost of the film Avatar as being in excess of $300 million. The correct figure is in excess of $200 million."
411945
UPDATE: TIME has updated its article with the following correction: "The original version of this story misstated the cost of the film Avatar as being in excess of $300 million. The correct figure is in excess of $200 million."
K té novince o Avataru v té liště
0 0
reagovat
haha.. postupne vsichni neverici konvertuji ve viru v Camerona.. it's inevitable :D
411944
haha.. postupne vsichni neverici konvertuji ve viru v Camerona.. it's inevitable *:D*
0 0
reagovat
Ono to nebude celé animované? :o To je pro mne novinka.
411942
Ono to nebude celé animované? *:o* To je pro mne novinka.
0 0
reagovat
Ja byl pouze na titaniku,ve dvanacti.T2 civaĺ v kine musel videt taky,byl az po propasti ;-)
411939
Ja byl pouze na titaniku,ve dvanacti.T2 civaĺ v kine musel videt taky,byl az po propasti ;-)
0 0
reagovat
lidi z Timesu uz videli first footage .... oh boy
"I couldn't tell what was real and what was animated--even knowing that the 9-ft.-tall blue, dappled dude couldn't possibly be real. The scenes were so startling and absorbing that the following morning, I had the peculiar sensation of wanting to return there, as if Pandora were real."
Pandora je planeta, na ktery se film odehrava

...neverim tomu, ale sam Avataru zacinam verit :o
411931
lidi z Timesu uz videli first footage .... oh boy "I couldn't tell what was real and what was animated--even knowing that the 9-ft.-tall blue, dappled dude couldn't possibly be real. The scenes were so startling and absorbing that the following morning, I had the peculiar sensation of wanting to return there, as if Pandora were real." Pandora je planeta, na ktery se film odehrava ...neverim tomu, ale sam Avataru zacinam verit *:o*
0 0
reagovat
já jsem viděl v kině i Gappu !! :D:D
411930
já jsem viděl v kině i Gappu !! *:D**:D*
0 0
reagovat

duro

Samozrejme, ze T1 islo v kine.
411929
Samozrejme, ze T1 islo v kine.
duro
0 0
reagovat
duro: to ja na Titanic byla jeste moc mala, nikdy jsem ho v kine nevidela. A prvni film, který si pamatuju z kina, je az z roku 2001- bud nejaky festivalovy nebo Tmavomodry svet. Takze ja a James budeme mit kinopremieru se vsim vsudy. Ale zavidim ti teda jen ty Pravdive lzi. ;)
411928
duro: to ja na Titanic byla jeste moc mala, nikdy jsem ho v kine nevidela. A prvni film, který si pamatuju z kina, je az z roku 2001- bud nejaky festivalovy nebo Tmavomodry svet. Takze ja a James budeme mit kinopremieru se vsim vsudy. Ale zavidim ti teda jen ty Pravdive lzi. *;)*
0 0
reagovat
A na kolik že ti na úřadě vypočítali penzi?8)
411927
A na kolik že ti na úřadě vypočítali penzi?*8)*
0 0
reagovat
A na Titanicu som bol už s frajerkou. ?)
411926
A na Titanicu som bol už s frajerkou. *?)*
0 0
reagovat
Niekto tu nazval Civala starešinom? Pcha! Ja som videl v kine aj Pravdivé lži, T2 a Votrelcov. Dokonca mám dojem, že krátko po revolúcii šiel v kinách aj T1. Takže Cameron u mňa skoro kompletka (Piraňu 2 nerátam).

Ale ja som človek, ktorý videl v kine aj Poklad na Striebornom jazere či Ak sa nahneváme, budeme zlí. 8)
411925
Niekto tu nazval Civala starešinom? Pcha! Ja som videl v kine aj Pravdivé lži, T2 a Votrelcov. Dokonca mám dojem, že krátko po revolúcii šiel v kinách aj T1. Takže Cameron u mňa skoro kompletka (Piraňu 2 nerátam). Ale ja som človek, ktorý videl v kine aj Poklad na Striebornom jazere či Ak sa nahneváme, budeme zlí. *8)*
0 0
reagovat
Skejlik: Tos byl na tom ve Statech, ne? :D:D
411924
Skejlik: Tos byl na tom ve Statech, ne? *:D**:D*
0 0
reagovat
MeaCulpa: Já zažil potlesk v kině ještě na United 93, když začali titulky..
411923
MeaCulpa: Já zažil potlesk v kině ještě na United 93, když začali titulky..
0 0
reagovat
Mně bylo dvanáct, když jsem byl na Titanicu. Navíc to byl úplně první film, kde jsem viděl nahou ženu (kate pochopitelně). Byl to můj první erotický zážitek.:+

Pak jsem to s těmi ženskými vzal hopem. Už si ani nevzpomínám, kolikrát jsem viděl Tři Švédky v Tyrolích.:D
411922
Mně bylo dvanáct, když jsem byl na Titanicu. Navíc to byl úplně první film, kde jsem viděl nahou ženu (kate pochopitelně). Byl to můj první erotický zážitek.*:+* Pak jsem to s těmi ženskými vzal hopem. Už si ani nevzpomínám, kolikrát jsem viděl Tři Švédky v Tyrolích.*:D*
0 0
reagovat
Jo, ja byl taky na Titanicu taky v 10 letech ve Vesmíru, kde jsem byl ještě na Armageddonu. Teď tam chodím akorát na přednášky :-)
411920
Jo, ja byl taky na Titanicu taky v 10 letech ve Vesmíru, kde jsem byl ještě na Armageddonu. Teď tam chodím akorát na přednášky :-)
0 0
reagovat

Cival

Stařešino;)
411919
Stařešino*;)*
Cival
0 0
reagovat
Ja byl uuz na Propasti. Bylo mi asi sedm a strsne jsme s brachou zrali toho motylka :D
411918
Ja byl uuz na Propasti. Bylo mi asi sedm a strsne jsme s brachou zrali toho motylka *:D*
0 0
reagovat
Já už byl na Titanicu heč;) Měl jsem sice 10, ale byl to nezapomenutelný zážitek. Ženský plakaly, chlapi seděli jak zařezaný, potápění mě úplně usadilo a naposled v životě jsem zažil potlesk v kině.
411917
Já už byl na Titanicu heč*;)* Měl jsem sice 10, ale byl to nezapomenutelný zážitek. Ženský plakaly, chlapi seděli jak zařezaný, potápění mě úplně usadilo a naposled v životě jsem zažil potlesk v kině.
0 0
reagovat
U Camerona presne vim, ze si za svy prachy nejen prijdu na svy, ale spis jeste mnohem vic. Mimochodem u me bude Avatar prvni kino zazitek s velkym Jimem... 8)
411915
U Camerona presne vim, ze si za svy prachy nejen prijdu na svy, ale spis jeste mnohem vic. Mimochodem u me bude Avatar prvni kino zazitek s velkym Jimem... *8)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se