O FILMU
Andrzej Bartkowiak je velmi slušný kameraman a když povýšil na režiséra, začal točit koukatelná béčka s Jetem Li a Stevenem Seagalem. Vaz mu ale nakonec zlomily mizerné adaptace her Doom a Street Fighter, takže jsme o něm už pěkných pár let neslyšeli. Teď je však zpátky, Jeta Li vyměnil za Scott Adkinse, takže po akční stránce by to mělo být OK, ale překvapivě by nemělo jít úplně o akční podívanou. Děj se bude točit okolo dvou mladých lidí, kteří se do sebe zamilují, ale vzhledem k tomu, že jejich rodiny se nějak zvlášť nemusejí, nebudou to mít snadné.
FOTOGALERIE
TOP Diskuze
36První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 18První dojmy: komiksovka Supergirl 99Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 31Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 15Sláva: V.I.M. 15Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 14Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 12Shrek 5: Teaser 2 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech

