V peřině

V peřině

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (8)
Plakát k filmu V peřině

V peřině /2011

Režie: F. A. Brabec

Hrají: Lucie Bílá, Karel Roden, Bolek Polívka, Eliška Balzerová, Nina Divíšková

Česká premiéra: 16.6.2011

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu V peřině

V kostce: "V jednom hezkém městě plném hezkých lidí žila rodina, která čistila peřiny od zlých snů. Díky zlé vykladačce karet se to ale všechno zamotalo a vznikla velká veselá hudební taškařice. V peřině je jednoduchý film pro nenáročného diváka, kterému stačí, že je na plátně Lucie Bílá, že občas zazní Kabáti a že je to barevné. Pokusy hledat v tomhle filmu něco víc mohou vést k bolesti hlavy, takže bacha. "

Galerie obrázků filmu V peřině

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu V peřině

Máme ho. Trvalo to roky, vlastně celá desetiletí a možná se začátky hledání datují až k době, kdy kinematografie teprve vznikala, ale máme ho. Našli jsme ho. Trochu překvapivě v české kotlině, o to víc však můžeme být hrdí. Je náš a teď ho můžeme dát celému světu! Dámy a pánové, je tu „film pro obyčejného diváka“!Teď dost srandy. Té u hudební komedie V peřině vůbec moc není. Ale abychom nezačínali hned negativně, ujasněme si na začátek jednu věc. F. A. Brabec nenatočil zdaleka tak špatný film...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu V peřině

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu V peřině

Zatím nevyšlo.


Související články

4.3.2012 00:01 Ostré nůžky 2011: Zvolte nejlepší český trailer roku! Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
30.12.2010 10:00 Nejlepší trailery roku 2010 Rubrika: Novinky Diskuze: 30 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Když to zvládnul James Cameron, zvládneme to i my! 3D je jednoduše v módě a vidíme ho už nejen ve velkorozpočtových blockbusterech, ale i v těch nejlevnějších a nejblbějších hororech. Proč bychom ho tedy nemohli mít i v české pohádce? Důvodů by se nejspíš našlo docela dost, režisér F. A. Brabec si ale i přesto myslí, že je schopný natočit film, jenž na sobě bude mít nálepku Czech Made a zároveň budete muset při vchodu do sálu vyfasovat brýle. Pohádka V peřině se má odehrávat v čistírně peří, jejíž majitel zjistí, že dokáže lidem „odfiltrovávat“ zlé sny, takže se všem hajá moc hezky. To ale nedělá radost místní vykladačce snů. Když ale dobrotivý krotitel nočních můr zmizí, musí se jeho příbuzní vydat na záchranou misi. F. A. Brabec je sice vynikající kameraman, na pozici režiséra se mu ale zase až tak moc nedaří. Kytice byla sice fajn, Bolero a Máj však dokoukali jen ti nejdrsnější z nás. Uvidíme, jak zvládne muzikálovou pohádku ve 3D a s celkem zajímavým obsazením.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.