Tvrďák Taylor

Drillbit Taylor

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Tvrďák Taylor

Tvrďák Taylor /2007

Režie: Steven Brill

Hrají: Owen Wilson, Alex Frost, Josh Peck, Leslie Mann, Cedric Yarbrough

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 21.3.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Tvrďák Taylor

V kostce: "Velmi neoriginální a poměrně málo vtipný scénář je hlavní příčinou toho, proč je Tvrďák Taylor tak průměrný film. Owen Wilson nemá moc co hrát a ústřední dětská trojice je sympatická asi jako lepra. Přesto tu pár povedených vtipů je. Na dobrý film to ale bohužel nestačí. "

Galerie obrázků filmu Tvrďák Taylor


Recenze filmu Tvrďák Taylor

Poslední rok nebyl pro Owena Wilsona zrovna dobrý. Darjeeling s ručením omezeným podle očekávání komerčně propadl, cameo v Noci v muzeu se za významnou roli rozhodně považovat nedá a nepovedený pokus o sebevraždu ukázal do té doby bezproblémového sympaťáka s obrovským nosem v poměrně nepěkném světle. Tvrďák Taylor měl být pro Wilsona pomyslným nakopnutím kariéry, bohužel film u kritiky i u diváků poměrně propadl. A i když je mi to líto, stalo se tak po právu. Film ale nebyl studenou sprchou j...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Tvrďák Taylor


DVD a Blu-ray filmu Tvrďák Taylor

Zatím nevyšlo.


Související články

26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
10.2.2017 16:45 Na co do kina: 10 originálních únorových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
24.1.2017 14:45 89. nominace na Oscara Rubrika: Novinky Diskuze: 78 příspěvků
9.1.2017 06:00 Výsledky 74. Zlatých glóbů Rubrika: Novinky Diskuze: 53 příspěvků
6.1.2017 10:30 Profesor X a noví mutanti Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Není pravda, že z koukání na filmy se degeneruje. Filmy vzdělávají! Například většina z nás ví jen díky filmům, že americká střední škola se dělí na kasty (roztleskávačky, sportovci a looseři) a že přežít v ní není žádná sranda. Pokud člověk jen jedinkrát projeví slabost, musí následující roky pravidelně starším spolužákům odevzdávat kapesné a ti nejzoufalejší stojí každou přestávku tiše ve frontě před záchody, jen aby si znovu nechali vymáchat vlasy v nažloutlém hnusu. Každému ale jednou dojde trpělivost a dva hrdinové komedie Drillbit Taylor se rozhodli, že už se sebou zametat nenechají. Jelikož jsou ale líní cvičit a bojové umění jim jde hůř, než v posledních letech Seagalovi, uchýlí se k zoufalému kroku. Za zbylé peníze si najmou muže, který si prošel větším peklem, než je americká střední škola. Bývalý žoldák s tváří Owena Wilsona by jim měl pomoci jejich problémy vyřešit, ale ani on to nebude mít snadné. Když totiž místo osmihodinových směn ve fabrice za městem vyhazujete do vzduchu sídla drogových králů v Kolumbii, máte svých problémů dost. Zápletka komedie Drillbit Taylor zní možná trochu ulítle, ale Owen Wilson má na dobré role nos a vysloužilý žoldák trénující dva studenty by mu mohl sedět. Navíc režisér Steven Brill za sebou má několik sandlerovek a hlavně sympatické Nekecej a pádluj. Pokud se ti dva naladí na stejnou notu, myslím, že se o výsledek bát nemusíme.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.