Šarlotina pavučinka

Charlotte

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Šarlotina pavučinka

Šarlotina pavučinka /2006

Režie: Gary Winick

Hrají: Dakota Fanning, Julia Roberts, Steve Buscemi, Kathy Bates, John Cleese

Česká premiéra: 25.1.2007

USA premiéra: 15.12.2006

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Šarlotina pavučinka

E. B. White byl slavný newyorský spisovatel, který v roce 1978 inkasoval prestižní Pulitzerovu cenu. Byl to tentýž spisovatel, který o mnoho let předtím napsal rozverný příběh o mluvícím prasátku Wilburovi – příběh, který byl v roce 1973 nakonec i zfilmován. Nevím, co tvůrce vede k tomu, že se rozhodli v dnešních dnech natočit remake a přizvat k němu tolik hereckých stars, že to pravděpodobně nemá v historii Hollywoodu obdoby, ale asi to má co dočinění s oblíbeností předlohy, kterou my v Čechách příliš nedoceníme. No považte sami: Wilbur je malé prasátko, které mluví a protože mluví, tak je i chytré, jak to v podobných filmech bývá. No a protože má tyto dispozice, dá si dvě a dvě dohromady a poměrně bryskně odvodí, že po tom štěstí naplněném bloku plném valení se v hnoji a konzumování chutných pomyjí přijde ošklivý pan řezník a udělá spokojenému životu přítrž. Sele bude poté pokračovat v potravním řetězci jako strava a moc legrace už zřejmě neužije… Proto je potřeba jednat! A to je ta chvíle, kdy se do hry vkrádá pavoučice jménem Charlotte a zpoza svých spletitých sítí ukuje plán na společný útěk. Zdá se vám to bizarní i na pohádku pro děti? Pak vězte, že v příběhu figuruje ještě asi 20 jiných mluvících zvířat, které se postupně do osvobozovacího procesu zapojí. A zde je přesně ten čas, abyste se proklikali IMDb a jukli, kdo všechno se nám to tady prostřednictvím mikrofonů řadí na inspekci. Wilbur je zkrátka macho a u jeho záchrany chtějí být úplně všichni ;).

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Šarlotina pavučinka

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Šarlotina pavučinka

Do čeho jsem se to zase pustil? Člověk jednou v životě odrecenzuje film o mluvící zebře a už se to s ním veze. Proto jsem se musel vydat na farmu, kde žije malá Fern - plavovlasá holčička s kukučem andílka a mozkem vzpurné veganky. Nebylo tomu tak vždycky, ale jednoho dne se Fern vyplížila za tatínkem do farmy, zrovna když rodil prasátka a zželelo se jí nadbytečného kusu, pro který už prasečí maminka neměla kapacitu. V tu chvíli Dakota Fanning vyhrkla "tak jí budu kojit já" a já jsem vyprsknu...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Šarlotina pavučinka


DVD a Blu-ray filmu Šarlotina pavučinka

Zatím nevyšlo.


Související články

25.7.2016 13:37 Zpátky do blázince Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
29.2.2016 02:23 Oscaři rozdáni! Vyhráli Max, Leo a Spotlight Rubrika: Novinky Diskuze: 249 příspěvků
4.2.2016 20:00 Herecké Oscary: Kdo vyhraje a kdo by vyhrát měl? Rubrika: Novinky Diskuze: 49 příspěvků
14.1.2016 14:36 88. nominace na Oscara Rubrika: Novinky Diskuze: 109 příspěvků
22.6.2015 13:03 Richard Gere jede do Varů Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.