Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (12)
Plakát k filmu Riddick

Riddick /2013

Režie: David Twohy

Hrají: Vin Diesel, Karl Urban, Katee Sackhoff, Jordi Mollà, Bokeem Woodbine

Česká premiéra: 5.9.2013

USA premiéra: 6.9.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Riddick

V kostce: "Riddicka zradili a vyhodili na opuštěné planetě. Začíná boj o přežití s nelítostnými obyvateli pustiny, do kterého ale brzy zasáhnou i lovci lidí. Sci-fi variace na Ramba a Predátora nabízí solidní porci akce, brutality i hlášek a dohromady to celé funguje jako ideální zástupce žánru béčkových akčních sci-fi. To, co slibovaly upoutávky, se tvůrcům povedlo splnit na výbornou. Ovšem bez jakékoliv přidané hodnoty. "

Galerie obrázků filmu Riddick


Recenze filmu Riddick

Je asi jen málo herců, kteří by byli tak tvrdohlaví jako Vin Diesel. Role vesmírného superdrsoně Riddicka ho protlačila do velkého Hollywoodu, a tak je celkem logické, že pro něj má slabost. Po povedené Černočerné tmě přišla ale neúspěšná Kronika temna a i když se skoro každý rok Diesel ozýval s tím, že trojka brzy vznikne, spousta fandů brala podobné informace spíše s úsměvem, než že by se začala těšit. Diesel a režisér David N. Twohy to však nakonec dotáhli do konce. Otázka je, jestli to st...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Riddick


DVD a Blu-ray filmu Riddick

Zatím nevyšlo.


Související články

22.1.2017 22:29 Shyamalan je zpět! Rozpolcený zničil Dieselovo xXx Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
20.4.2016 09:03 Tvůrce Riddicka se vrací do vesmíru Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
23.11.2015 15:43 Diesel chystá dalšího Riddicka Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
11.2.2014 16:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Leden 2014 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
9.2.2014 12:00 Víkendový výplach #231 o Legu a superhrdinech Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Vin Diesel mluvil o třetím Riddickovi prakticky při každé příležitosti, dvojka však byl tak velký propadák, že mu na nový film o největším vesmírném drsňákovi nechtěl nikdo dát peníze. Až po čtyřce a pětce Rychle a zběsile se mu konečně podařilo nutný obnos vyžebrat. Třetí díl by měl atmosféricky navazovat na jedničku, zapomeňte tedy na temnější variantu na Hvězdné války, teď se podíváme na jen zdánlivě opuštěnou planetu, kde Riddick skončil po tom, co ho podrazili jeho vlastní lidé. Udělali ale chybu a nechali ho žít. Teď má na krku sice hned dvě party žoldáků a hladovou faunu, ale rozhodně to nehodlá vzdát a hned co si vyřídí pár osobních záležitostí, hodlá se vrátit na svou domovskou planetu a zachránit ji před absolutní destrukcí. Vedle Diesela se samozřejmě vrací i režisér David Twohy a po krku mu půjdou třeba záporák z druhých Mizerů Jordi Mollà nebo drsňačka z Battlestar: Galactica Katee Sackhoff.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.