Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Ondine

Ondine /2009

Režie: Neil Jordan

Hrají: Colin Farrell, Stephen Rea, Alicja Bachleda-Curus, Tom Archdeacon

Česká premiéra: 2.9.2010

USA premiéra: 4.6.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Ondine

V kostce: "Rybář najde ve svých sítích dívku a začne váhat, jestli je to skutečná bytost (pak by se schylovalo k milostnému dramatu) nebo pohádková víla (pak by se schylovalo k pohádce). Společně s hrdiny váhá i Neil Jordan, který občas točí kultivovanou reklamu na irskou přírodu a Alicji Bachledu ve spodním prádle, chvíli zase prkenné sociální drama. Film je zkomponovaný dojemně, citlivě a veskrze falešně – když k zesílení sentimentu musíte pouštět Sigur Rós, je zle!"

Galerie obrázků filmu Ondine


Recenze filmu Ondine

Žil byl jeden chudý rybář v zeleném království a ten rybář byl moc nešťastný, protože měl nemocnou dceru. Ale jednoho dne našel ve svých sítích krásnou dívku, Selkie, tulení ženu, která mu začala přinášet velké štěstí. Rybář se do ní zamiloval, ale jejich láska měla háček – byl tu ještě velký ošklivý tulení manžel s knírem jako oprať, který ji chtěl zpět. Nebo radši takhle?Syracuse je jakž takž vyléčený alkoholik, loser a samotář, kterému nikdo neřekne jinak než Cirkus. Miluje jen svou dceru,...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Ondine


DVD a Blu-ray filmu Ondine

Zatím nevyšlo.


Související články

12.2.2015 02:00 MovieZone doporučuje: 50 odstínů romantiky Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
10.9.2010 08:45 Přecpané odvážné palce Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
3.9.2010 10:00 V rytmu Odvážných palců Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Koho dneska může zajímat příběh o rybáři a mořské panně? Zřejmě nikoho, jenže když se za kameru posadí režisér Interview s upírem a po place bude pobíhat Colin Farrell, mnozí filmoví fanoušci zřejmě zbystří. Tady se děje něco nekalého! Bude se jednat o pohádku? O fantasy? O nějaké podivné drama? Zřejmě od každého trochu, Ondine totiž opravdu nemá být o ničem jiném, než o tom jak Farrell najde ve své rybářské síti mořskou pannu a pak s ní ... co vlastně s takovou potvorou? Ocas zřejmě mít nebude, takže se dost možná bude jednat akorát o nějakého vyšinutého blázna, který si jen myslí, že nějakou pohádkovou potvoru chytil. Člověk nikdy neví, Jordan si totiž napsal i scénář a tak vlastně nikdo netuší, co od Ondine čekat.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.