Oko dravce

Eagle Eye

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (44)
Plakát k filmu Oko dravce

Oko dravce /2008

Režie: D. J. Caruso

Hrají: Shia LaBeouf, Michelle Monaghan, Rosario Dawson, Billy Bob Thornton, Michael Chiklis

Česká premiéra: 2.10.2008

USA premiéra: 26.9.2008

Na DVD od: 11.2.2009

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Oko dravce

V kostce: "Jerry Shaw (Shia LaBeouf) se vrátil domů. Na kontě mu svítily statisíce a po bytě se válely zbraně za pěkných pár milionů. Terorista! Šla po něm FBI, ale tajemný hlas v telefonu jej zachránil. Prozatím. Dvouhodinové poznávání pravdy je v režii D. J. Carusa velmi zábavným průletem napříc efektními scénami, jak stvořenými pro velké plátno multiplexu a diváky čekající jednoduchý (leč účelný) thrillerový výplach. Dostanou ho!"

Galerie obrázků filmu Oko dravce


Recenze filmu Oko dravce

Shia LaBeouf není novým Tomem Hanksem, jak se nám snaží nabulíkovat jeho kmotr Steven Spielberg. Je novým Willem Smithem. Moudrým sympaťákem, který ví, kudy kormidlovat svoji kariéru. Baví lidi v přímočarých oddechovkách, co umí být cool a nestydí se za to. Shia řídí krmení publika čerstvě upraženým popcornem, nebrodí se zbytečnými pseudomytologiemi, ani přehnaně nemudruje, jen prostě nechá zasvětélkovat svůj komediální talent, v klidu si odehraje i „vážnější“ polohy, a pak si odškrtne další ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Oko dravce


DVD a Blu-ray filmu Oko dravce

Zatím nevyšlo.


Související články

12.9.2016 16:51 Sully od Hankse a Eastwooda je hit! Budou Oscaři? Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
22.7.2016 10:09 Téma: Stíhačky z Top Gunu pořád vládnou nebesům Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
22.2.2016 10:36 Deadpool jede! Ponížil X-Meny i Wolveriny Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
8.2.2016 09:30 Trailerový nářez ze Super Bowlu Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
14.1.2016 19:00 TOP 11: Největší kasovní úspěchy roku 2015 Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Ještě před rokem bylo na světě dohromady asi osm lidí, kteří dokázali vyslovit správně jméno Shia LaBeouf. Dnes je asi jedenáct lidí, kteří by tohoto mladého herce neznali. Překvapivý úspěch Disturbie, překvapivě obrovský úspěch Transformerů a předpokládaný úspěch čtvrtého Indiana Jonese udělaly z tohohle sympaťáka největší mladou hvězdu současnosti. Teprve však Eagle Eye ukáže, jestli je Shia LaBeouf schopný utáhnout film bez robotů a bez kultovního archeologa. Zahraje si tu mladého flákače Jerryho. Spokojenou nicku, která v životě po ničem velkém netouží a je ráda, že vůbec existuje. Jednoho dne však Jerryho život nabere dost nečekaný směr. Je totiž obviněn ze zodpovědnosti za teroristický útok. Spolu se svobodnou matkou Rachel tedy musí proniknout až k jádru pudla. V tomhle případě až do teroristické buňky. Nebude to ale žádná sranda. Za zády má drsnou agentku a jeho noví „kamarádi“ určitě nebudou skákat nadšením do vzduchu, až zjistí, že Jerry má na zabíjení civilistů a bombové atentáty trochu jiný názor než oni. Tady půjde o krk. Steven Spielberg na pozici producenta naznačuje, že Eagle Eye nebude žádné béčko a režisér D. J. Caruso v Disturbii ukázal, že si s hlavní hereckou hvězdou velmi dobře rozumí. Obsazení dalších rolí vypadá také velmi slušně, takže doufejme, že si letos na podzim užijeme solidní thriller. Těch nikdy není dost.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.