Milý Johne

Dear John

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Milý Johne

Milý Johne /2009

Režie: Lasse Hallström

Hrají: Channing Tatum, Amanda Seyfried, Richard Jenkins, Scott Porter, Henry Thomas

Česká premiéra: 11.3.2010

USA premiéra: 5.2.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Milý Johne

V kostce: "Lasse Hallström se pokouší o další vztahovku, tentokrát vylepšenou o silné vedlejší motivy a zasazenou do moderní, válkou proti terorismu zasažené doby. Ani staromilské dopisové pomrkávání a příjemný soundtrack ale nezachrání emoce negenerující eskapády ústředního páru, který by na tom bez Channinga Tatuma a s vyváženějším scénářem možná byl omnoho lépe. Takhle z toho je pouze natahované drama, jehož vyvrcholení je vám celou dobu ukradené, a za pár dní si na něj ani nevzpomenete. Maximálně si budete říkat, jaká je škoda, že se celá tahle adaptace nepřepsala na příběh o problematickém soužití otce se synem, do kterého se sem tam přimotá jedna hezká blondýnka."

Galerie obrázků filmu Milý Johne


Recenze filmu Milý Johne

Hřejivé, hladivé… Tak, dvě slova, která se u recenzí na filmy Lasse Halströma omílají nejčastěji, máme za sebou. Dají se aplikovat i na jeho novinku Milý Johne? S jistou opatrností asi ano, i když se tentokrát nekoná přesně ta cukrkandlově ulepená podívaná, na kterou jste možná zvyklí. Hallström si podal ruku s dalším významným milovníkem srdceryvných romanťáren, spisovatelem Nicholasem Sparksem (předlohy Zápisníku jedné lásky nebo Vzkazu v láhvi), a společně nám přinášejí trochu vážnější rom...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Milý Johne


DVD a Blu-ray filmu Milý Johne

Zatím nevyšlo.


Související články

3.12.2016 12:00 Aquaman dorazí později Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
23.11.2016 17:28 MoneyZone: Jaký bude otvírák Rogue One? Rubrika: Novinky Diskuze: 46 příspěvků
23.10.2016 12:14 Víkendový výplach #372 o Cruiseovi a Pixaru Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
14.10.2016 10:46 Comics pro drsňáky Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
11.10.2016 13:00 Dory má miliardu, u Disneyho se zase slaví Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Hladivé filmy Lasseho Hallströma to mají těžké. Stačí vidět tři a na další už nemáte chuť. Možná proto se tomhle Švédovi v poslední době nedaří lákat lidi do kina a on jen vzpomíná na časy Čokolády a Co žere Gilberta Grapea. Žít po svém nebo Skandál už byly víceméně průšvihy. V Dear John se Hallström rozhodl dát šanci mladším hercům a vybral si docela dobře. Channing Tatum se v létě objeví v G. I. Joe a Amanda Seyfried si udělala jméno díky filmovému muzikálu Mamma Mia! Hallström se rozhodl zadaptovat román spisovatel Nicholase Sparkse, jehož hlavním hrdinou je voják, který se dostal na nějakou chvilku domů a čeká, kdy ho strýček Sam zase povolá do služby. Během volna se však seznámí s mladou konzervativní studentkou a přeskočí jiskra. Budoucnost páru je však hodně nejistá. Hallström už mnohokrát dokázal, že emocionální romance umí, takže musíme doufat, že Dear John bude i přes okoukaný příběh něčím víc než jen klasickým šablonovitým příběhem o tom, jak se dva potkali a zamilovali.
© Copyright 2000 – 2016 Všechna práva vyhrazena.