Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (8)
Plakát k filmu Let

Let /2012

Režie: Robert Zemeckis

Hrají: Denzel Washington, Don Cheadle, Kelly Reilly, John Goodman

Česká premiéra: 21.2.2013

USA premiéra: 2.11.2012

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Let

V kostce: "Pád letadla Southjet 227 dopadl menší katastrofou, než se dalo čekat. Hrdina, který zpoza kniplu vystřihl geniální manévr, ale dlouho oslavován nebude - na to má v krvi příliš mnoho koksu a alkoholu... Denzel Washington vládne v uvědomělém filmu šikuly Roberta Zemeckise o povazte amerických hrdinů a síle démona jménem alkohol, který je nakonec příliš dlouhý a příliš poučný, aby dokázal strhnout."

Galerie obrázků filmu Let


Recenze filmu Let

Robert Zemeckis je po třinácti letech zpátky u hraného filmu. A to je moc dobře. Autor klasik jako Forrest Gump, Trosečník a režisér kompletní trilogie Návrat do budoucnosti, toho času uznávaný technologický inovátor a naopak zneuznaný prorok éry čistě digitální kinematografie, se vrátil tam, kde mu to jde nejlépe – k chytlavým příběhům obyčejných lidí v neobyčejných situací. Pilot Whip Whitaker si takovou situací projde hned v první třetině filmu: Zachrání totiž porouchané letadlo a drtivou ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Let

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Let

Zatím nevyšlo.


Související články

14.2.2013 14:00 X-Meni splatí svoje dluhy Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
28.11.2011 00:02 Flight Of The Conchords v celovečeráku? Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
22.9.2011 09:56 Kdo, kde, s kým... 37/2011 Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
13.9.2011 20:42 Kdo, kde, s kým... 36/2011 Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
6.8.2011 14:00 OST recenze posledního Pottera a Super 8 Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Když se řekne Robert Zemeckis, téměř každému se hned po Návratech do budoucnosti a po Forrestu Gumpovi vybaví především režisérovy nezdary na poli motion-capture animace, na které se sice dalo koukat, ale díru do světa na konec neudělaly - v posledním (i když jen producentském) případě jménem Máma mezi Marťany se dokonce jednalo o jeden z největších kasovní propadáků. Zemeckis se tedy po letech blbnutí s animací, které během několika měsíců deklasoval James Cameron s Avatarem, vrací ke hranému filmu. Flight s Denzelem Washingtonem v hlavní roli má vyprávět o pilotovi, z něhož se během jednoho dne stal ohromný hrdina - zachránil totiž letadlo před pádem. Když se ale vyšetřovatelé pustili do zkoumání případu, zjsititli, že Washingtonově postavě k hrdinství pomohla silná dávka drog a alkoholu. Jak je známo, tyhle látky nepatří nejen za volant, ale ani za knipl. A tak zatímco se hlavní hrdina pokouší dát dohromady, na dveře mu klepe nový průšvih. Je jasné, že je Washington pro takovou roli naprosto perfektní volba, otázkou spíš je, jak se bude Zemeckis po letech cítit za opravdovou kamerou. Má na to, aby se vrátil mezi elitu? Doufejme.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.