Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Ztracené město | The Lost City | 2022
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 15.04.2022
CZ premiéra: 24.03.2022
režie: Aaron Nee, Adam Nee
hrají: Sandra Bullock, Brad Pitt, Channing Tatum, Daniel Radcliffe, Patti Harrison

Ztracené město: Super Bowl Spot


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Ztracené město není z těch filmů, které by potřebovaly v každé upoutávce ukazovat nové atrakce. Tady se hraje na první dojem a spot ze Super Bowlu to ví. Takže nečekejte nic moc nového od naznačování příběhu (stejně nebude moc důležitý) ani nové akční scény nebo dialogové výměny. Spíš víc ksichtů. Ale to jednoduše dává smysl, když máte pár desítek vteřin a v upoutávce Sandru Bullock, která po čtyřech letech netočí seriózní drama, ale vrací se k lehčím žánrům. A vedle ní je pak Channing Tatum a Brad Pitt. I když ten druhý se nejspíš objeví jen v jedné scéně, ale to v marketingovém oddělení nikoho nezajímá. Celkově to pořád působí zábavně, hvězdně a dost hezky na to, aby člověk vyrazil do kina. 

Ztracené město: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Honba za diamantem v moderním lehce schizofrenním podání? Ale tak proč ne. Ukázka je sice přehlídkou stereotypů a kdyby se trailer aspoň trošičku odvážil prezentovat jinak sympatický materiál trochu jinak, byl bych rozhodně nadšenější, navzdory tomu mě ale film vlastně láká. Zaprvé Sandra Bullock nejenže umí hrát, ale má i komediální timing, do toho Channing Tatum je ke komedii daleko lepší volba než byl původně Armie Hammer, čehož si cenim a jsou to většinou jediné typy filmů, které s Tatumem snesu, a na závěr Radcliffe s Pittem jako třešničky? Z hlediska obsazení už si snad ani není co víc přát. Námět je pak úplně jasný, trochu béčkový, ale v porovnání s poslendími Jumanji nebo Výletem do džungle či jak se ta blbost s Rockem jmenovala to prostě baví. Nečekám zázrak, ale jako solidní dobrodružná komedie to podle mě uspěje. A kdo ví, jestli to nakonec neoceníme víc jak blížící se Uncharted.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace