Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Zprávař | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy | 2004
csfd  imdb
US premiéra: 09.07.2004
CZ premiéra: nestanovena
režie: Adam McKay
hrají: Will Ferrell, Christina Applegate, Steve Carell, Vince Vaughn

Zprávař: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Pokud jste dosud stále neměli co dočinění s humorem Willa Ferrella a chcete to nyní zkusit, zde máte přímo úžasnou možnost. Svérázné legrácky amerického komika lemují naprosto celý trailer a pokud se přistihnete při vyděšeném skřeku, linoucím se z vašich úst, není třeba panikařit – ten počáteční šok jsme si vytrpěli všichni ;). Ukázka nám příjemně rozehrává první náznaky dějové linie a na rozdíl od té předchozí už plně zapojuje do procesu Christinu Applegate (které to poměrně sekne). Na scénu s ní přijde i problém pro nabubřelého moderátora Rona – mají vytvořit tým, ale to narcistický Ron nemá ve zvyku. Rozhodne se pro úlisný krok – vyspí se s ní a pak to oznámí v hlavním vysílacím čase. Z ostudy kábat si ale ušije především na sebe, protože pozná, že svou kolegyni doopravdy miluje a bude muset poníženě přilézt zpět. „Miluje“ a „vyspí“ si ovšem nevykládejte podle klasických měřítek romantických komedií. Jsme na zcela jiné půdě a není výjimkou, když na sebe postavy skočí uprostřed hustě obsazeného jednání hlavounů televizní stanice, zboří stůl a on začne řvát „Let’s make a baby!” ;). I když jsou všichni herci bizarně nalíčení a legračně přehrávající, po chvíli stejně zjistíte, že jediné jméno na listě prostředníků pro zběsilé kreace zní Will Ferrell. A to je ostatně zásadní fakt, kterým lze trailer shrnout – protože zde se diváci rozdělí na čtyř až pětihvězdičkové a striktně jednohvězdičkové tábory, budou se navzájem podivně prohlížet a nevěřícně kroutit hlavami. Zůstaneme tedy u neutrálních třech, zajdeme si na pivo a už o tom nikdy nebudeme mluvit ;).

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Zprávař: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Upoutávka je střižena v pohodovém kabátu sedmdesátých let, čemuž se podřídila hlavně hudba a loga, a začíná jedním maličkým trapasem, který si určitě každý moderátor alespoň jednou užije - kamera už dávno jede a štáb se marně snaží Rona upozornit, že už je v záběru - ten mezitím udělá pár vtipů, naleje do sebe jednu skotskou a nonšalantně si zapálí cigaretu a... je z toho menší trapas, který našim bránicím rozhodně neublíží. Nezúčastněný výraz se vám nepodaří ani při ukázce životního stylu takového hlasatele - helikoptéry a dodávky s vámi dělají smyky, v noci spíte se psem a rovnátky, problémy vašich přátel vám dělají radost (alespoň bude ve zprávách o čem mluvit) - tedy alespoň pokud jste Ron Burgundy. Zajímavé je, že v celé ukázce vůbec není naznačena linie s Christinou Applegate, naopak to vypadá, že Burgundy má i přes všechny průšvihy nehorázný úspěch a nakonec se snad stane i guvernérem. ;) Ferrellovi to ale budou přát zřejmě jen jeho fanoušci, protože ukázka mj. naznačuje, že humor zdaleka nebude pro všechny, kdo Ferrella zná ten ví, že se občas pohybuje v dost sevřených mantinelech a pokud tuto skutečnost nepřijmete, tvrdě narazíte.

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT
© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace