Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Zpátky do ringu | Grudge Match | 2013
csfd  imdb
US premiéra: 25.12.2013
CZ premiéra: 02.01.2014
režie: Peter Segal
hrají: Sylvester Stallone, Robert De Niro, Kim Basinger, Alan Arkin, Kevin Hart

Zpátky do ringu: International Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Stouni sem pasujou tak akorát. Starý dobrý hitovky pro starý dobrý herecký pardály, co si chtěj ještě jednou bouchnout do hrušky. A svědčí jim to. Peter Segal je možná komediální rutinér, který svou režijní kariéru málem promarnil jen po boku Adama Sandlera, řemeslo má ale v malíku a na timing gagů už má natrénovano hrozivě moc. Proto mi to nedá, abych se na tuhle nostalgickou oddychovku přeci jen těšil víc, než by můj vrozený pesimismus vůči takovýmhle důchodcovským feel-good seancím předpokládal...

Zpátky do ringu: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Tenhle film je hodně meta. Spekulovalo se o Zuřícím býkovi 2 a sedmička Rockyho může taky přijít kdykoliv. Jenže místo toho tu máme oddychovku, která boxerské legendy Philadelphie a New Yorku převezla do Pittsburghu a nechala je na stará kolena postavit se proti sobě. Fajnový trailer by byl dostatečně zábavný i bez všech těch odkazů na boxerské klasiky, ale s nimi samozřejmě musí radostně poskočit srdíčko každého fanboye, který si může omlazeného Slye a De Nira v rukacicích užít i mimo jejich domovské boxerské série.

Zpátky do ringu: Screener traileru


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Rocky Balboa vs. Jake LaMotta. Doslova a do písmene a všichni zúčastnění to dobře vědí, přičemž by se tahle podívaná mohla z fleku přejmenovat na Rockyho 7. Obvyklé skoro až existenciální drama sice zastupuje odlehčenější komedie. Jinak se tu ale brutálně vykrádá Slyova minulá boxerská session (Videohra? Už zase?), aby se mohli dva staří psi sejít v ringu a vymlátit ze sebe duši. Proč? Protože lidí zaplatí za to, aby to mohli vidět (Cink, cink!), a protože... proč vlastně ne? Tenhle ošemetný pokus o nostalgii potěší o chlup víc než další blbá komedie s De Nirem nebo vyvařené akční béčko se Stallonem. A i z téhle uniklé upoutávky srší nadhled a jistá radost z toho, že si chlapci můžou dělat srandu sami ze sebe. LaMottovo komedianství, Rockyho hrátky s masem... jen houšť. A hlavně víc Arkina!

© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace