Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Zohan: Krycí jméno Kadeřník | You Don´t Mess with the Zohan | 2008
csfd  imdb
US premiéra: 06.06.2008
CZ premiéra: 28.08.2008
režie: Dennis Dugan
hrají: Adam Sandler, Rob Schneider, Mariah Carey, Henry Winkler, John Farley

Zohan: Krycí jméno Kadeřník: Trailer 3


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Byli jsme k Zohanovi skeptičtí a Zohan nás teď pronásleduje. Protože… se Zohanem si nemůžete jen tak zahrávat! A pravdou je, že jsme dostali skutečně za vyučenou. Třetí trailer je víc cool než předchozí dvě ukázky dohromady a prakticky přes noc křesá pro tenhle film úplně novou naději. Tam, kde končí rozpačité vtípky bazírující na boratovském přízvuku, začíná osvěžující kanonáda skutečně vtipně rozvedených situací a bizarních filmových momentů pro opravdové filmové fajnšmekry ©. Nové záběry přinášejí nový pohled na věc, ty staré se stavějí do nového světla a společně kouzlí neodolatelně chutný mix hlášek a podivných nápadů, které se viditelně scházejí pod jednou trademarkovou střechou zvanou Adam Sandler. Odlesky velkého Zoolandera (a Stillera obecně… jestlipak si tyhle dva někdy střihnou jeden film?) vetknuté do osobité… ehm… kadeřnické poetiky v sofistikovaném parodickém balení mě opravdu baví, stejně jako přepálené momentky plné prokopnutých zdí, výskoků/seskoků na/z dopravních prostředků a digitálních nohou fackujících protivníka do obličeje. A i Rob Schneider vypadá po kratší přestávce docela stravitelně. Co říct víc – asi že se Velkému Sandlerovi znovu koříme a omlouváme, že jsme byť jednou jedinkrát zapochybovali. A opět se všichni svorně sejdeme na premiéře. Nad našimi hlavami bude viset transparent s nápisy „Adam Sandler na hrad“ a „guilty pleasure for life“.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Adam Sandler tančí disco rád. Tucavé hity, které vás během dvou taktů vrátí o pár desítek let zpátky, byly asi to poslední, co král buranského humoru potřeboval. Na zběsilé účesy si potrpí pořád stejně, u stříhání stále vrtí pánví víc než Robert Rosenberg v Prvním castingu a rozněžnělé zpovědi k vlastním nůžkám, ty jsou už jen milou třěšinkou na úchylném dortu. Právě v psychologii mě Zohan nejvíc baví - když rodičům vypráví o svých životních cílech, když hledí na lesklé ostří nůžek a představuje si vlastní kadeřnické studio, anebo když se vymlouvá svým kolegům pomocí "No, no, no, no... no no no, no... no". Tyhle přiměřeně bláznivé gagy jsou mojí bránici prostě bližší než "Smell It, taste it" z minulé upoutávky, které přitom zdománělo v leckteré setnici našich čtenářů. Díky discu Zohan nabírá slušné tempo - s ním se vám tenhle odvázaný komediální styl může hodně rychle zadřít pod nehty. A lákat na léto. Vypadá určitě nadějněji než Step Brothers nebo agent Smart, a přitom mu stačí divoká vlna ve vlasech a dvě šroubkem spojené čepele. Jak jednoduché.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

No nevím. První dojem z You Don`t Mess with the Zohan by se rozhodně nedal popsat jako nadšení. Sandler jako elitní izraelský válečník samozřejmě vypadá cool a když si hraje se samopalem, má to něco do sebe, ale po jeho přesunu do New Yorku jakoby se něco pokazilo. Hlavní hrdina má šílený účes, mluví legračním dialektem a většinu ukázky tančí. A kroutí se u toho jako špatně placená bulharská striptérka. Krom fóru s teroristickou telefonní help linkou tu však chybí nějaký originálnější gag nebo hláška. Sandlerovi tu navíc nemá žádného parťáka a nadhazovače vtipů a všechno musí oddřít sám. You Don`t Mess with the Zohan zatím vypadá spíš jako laciná komedie, ve které by měl hrát Rob Schneider nebo jiný bezvýznamný rádoby komik, protože Sandler už by tohle období laciného šaškování měl mít za sebou. Na prostoru dvou a půl minut sice tahle jednoduchá zábava neurazí, ale popravdě pokud si tvůrci vyplýtvali ty nejlepší fóry na ukázku, mám strach, že tahle Sandlerovka bude možná pro všechny zúčastněné krokem vedle. Doufejme, že Dugan se vytasí ještě alespoň s jedním trailerem, kde se bude méně tančit a více hláškovat.

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace