Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Znovu 17 | 17 Again | 2008
imdb  kinobox
US premiéra: 17.04.2009
CZ premiéra: 07.05.2009
režie: Burr Steers
hrají: Zac Efron, Matthew Perry, Michelle Trachtenberg, Leslie Mann
 

V KOSTCE

Chandler nám omládl. Aneb Matthew Perry se nachází v nedobré životní fázi... a vykoupení mu má přinést to, že se vrátí do středoškolských let. A ne nějak obyčejně: Změní se totiž v Zaca Efrona. Neurážející žánrová hra na jistotu, která snad ani nechce ničím překvapit, ukazuje snesitelného idola z Muzikálu ze střední a komediální klídek na nedělní odpoledne.

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY

FOTOGALERIE

O FILMU

Nic proti hezounkům, ale čeho je moc, toho je příliš. Zac Efron je přesně ten typ dívčího idolu, který každému chlapovi musí lézt na nervy. Ale co naplat, jeho filmy jsou úspěšné, humbuku je kolem něj pořád stejně, a tak se ho samozřejmě každý vychytralý producent snaží dostat pod své ochranné křídlo. Film s ním pak natočí nějaká oběť, která se zrovna objeví po ruce. V tomhle případě to je Burr Steers, kterého můžete znát leda pokud máte paměť jak slon, poněvadž krom nějakých romantických seriálových blábolů natočil jednu epizodu Weeds. Seventeen Again je pak příběh o muži, kterému jaksi život nevyšel přesně podle představ. Každý večer proto ulehá s touhou být znovu mladý a mít možnost všechny chyby napravit. Když se jednoho dne probudí a v zrcadle se neodráží ten samý zarostlý šmudla, něco je špatně. Vlastně úplně všechno - je mu totiž opět sedmnáct. Každý rozumný člověk by v tento okamžik zapisoval Seventeen Again do seznamu filmů, kterým se má obloukem vyhnout. Jenže to by se v obsazení nesměl objevit Matthew Perry, který přece jen má drobný komediální čich. Tak vyjde to, nebo budeme z kin hromadně utíkat? Zacovi jsme ochotní dát ještě jednu malou šanci, ale to jen za Hairspray. Pokud na nás bude útočit středoškolskými muzikály, nemuseli bychom se premiéry dožít.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se