Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Zmrtvýchvstání Revenant | 2015
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 08.01.2016
CZ premiéra: 14.01.2016
režie: Alejandro González Iñárritu
hrají: Leonardo DiCaprio, Tom Hardy, Domhnall Gleeson, Will Poulter, Brendan Fletcher

Zmrtvýchvstání Revenant: TV trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Intenzivní. Urputné. Živočišné. Je moc fajn, že v rámci oscariád se letos nežongluje jen s látkami, které by byly nažehlené a středostavovsky usedlé, ale s dravým a animálním drámem, které se nebojí prožrat až na kost. V DiCapriově případě to platí zjevně úplně doslova... Revenant bude evidentně jedním z těch filmů, které nemusíte mít úplně rádi, ale musíte si jich vážit za to, že se pokouší posunout kinematografii někam dál... a stát se naléhavou fyzickou jízdou, která možnosti technologií využívá ve prospěch tělesného, vypjatého survivalu, jenž do toho bude šlapat naplno. Kameraman Lubetzki a režisér AGI si tímhle můžou vystavět pomník... ale oni jich už pár mají, tak stačí super film.

 

Zmrtvýchvstání Revenant: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Teaser mě teda nabudil víc. Traileru tak nějak chybí drive, pořád ale prezentuje ohromně působivý materiál a přesvědčuje o tom, že to bude nářez. Jako ten medvěd? Půlka lidí nikdy nepozná, že je digitální (Je digitální, ne? Musí…) a ta druhá bude u vytržení i tak. Iñárritu totiž neváhá a pere do nás jednu neuvěřitelnou momentka za druhou, přičemž je očividné, že to DiCaprio myslí s Oscarem ještě vážněji než obvykle. Aspekt fyzična je tu absolutní a celé to potloukání v lesích vypadá tak nějak… neokoukaně? Celé to zkrátka trčí ze současné tvorby a po dánském Zlatém pobřeží by mohlo jít o další comeback k živelným osmdesátkám. Tak se z toho snad nevyklube artová patlanina!

Zmrtvýchvstání Revenant: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Slušnej kotel. The Revenant to bere pěkně od podlahy a servíruje nám dobový krvák v podobě, jakou jsme snad ještě neviděli. Čekají nás nejspíš kameramanské a produkční orgie, protože Alejandro González Iñárritu jde zjevně na krev a pojímá naháněčku lovců a všelijakých jiných drsňáků jako nelítostné, syrové maso. Už z teaseru je vidět nadstandardní délka záběrů a touha po sofistikovaných audiovizuálních řešeních, které zintenzivňují divácký zážitek, tělesnost i pudovost jsou na maximu, urputnost survivalů jakbysmet. Prvotřídní casting je jen třešinkou na dortu, který by jistě mrkal po Oscarech, pokud by je Iñárritu nevysbíral už s Birdmanem. Chudák Leo... Nicméně velká natěšenost!

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace