Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Zloba - Královna černé magie | Maleficent | 2014
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 30.05.2014
CZ premiéra: 29.05.2014
režie: Robert Stromberg
hrají: Angelina Jolie, Juno Temple, Elle Fanning, Brenton Thwaites, Sharlto Copley

Zloba - Královna černé magie: Finální trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Jak to říct... no prostě furt ne. Možná je to tím, že jsem dodnes neviděl ani Alenku, ale z Maleficent stále sálá unylý pohádkový kalkul, bez kterého se docela dobře obejdu. Angelina měla radši kývnout na dvojku Wanted nebo něco podobného, tenhle trikový spektákl totiž vehementně odmítá začít být zajímavý. Přitom se to v něm hemží monstry a čáry, nuda tedy minimálně v traileru nehrozí. Jenže nic jiného tu zkrátka není a doteď jsem nepochopil, proč bych měl za příběh té paní s velkými rohy platit 150 korun. Snad mi to vysvětlí nadšené první ohlasy.

Zloba - Královna černé magie: Teaser 3


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Bude to velkolepější, než jsme si mysleli. A v tomhle teaseru to dokonce naláká. Sice se pořád nezvládám zbavit pocitu, že se ty střípky nespojí v něco většího, že to jsou jen drobky a jednotlivé drahé trikové záběry, z nichž opravdovou epiku nevykutáte. Ani ta Angelina Jolie mě pořád nebere, ani s tááákovýmhle parožím, a tápání mezi zelenou a modrou mlhovinou taky nepřesvědčí. Postupné rozmachování a gradování upoutávky ale v tomto konkrétním případě funguje nad rámec klidného trojhvězdí, zvlášť když se opírá o takhle atmosférický ženský vokál... jenž zavání tím, že si Angie nakonec vezme mikrofon a ještě nám k té snaze spojit Alenku v říši divů se Sněhurkou a lovcem něco zazpívá.

Zloba - Královna černé magie: Teaser 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Pořád nic. Maleficent sice začíná připomínat spíš Sněhurku než Alenku, i tak by mě na ní ale nikdo nedostal. Zlověstně oháknutá Angelina a netradičně královský Sharlto Copley totiž tak nějak přebývají v generickém pohádkovém světě, jenž i ve druhém teaseru hraje na první signální. Důrazně tedy nepřichází s něčím neokoukaným a jen draze recykluje, aby se rodinky něčeho nelekly a poslušně chvátaly k pokladnám. To za ukončením Angelininy čtyřleté herecké pauzy opravdu stojí jen tučný šek? Jestli je tomu jinak, prosil bych nějaký ten pohlcující důkaz!

Zloba - Královna černé magie: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Snažej se, ale druhá Sněhurka a lovec to není. Digitální velkolepost přichází, trikový čardáš v druhé půlce krátkého teaseru je imponující a správně pohádkově temný, tahle ženská odpověď na rodinné fantasy ale přeci jen zabírá míň. Angelina Jolie není tak velkým lákadlem a celé video působí přeci jen příliš jednostrunně a dějově nezajímavě, než aby zvedlo ze židle. Miliardovou Alenku ani megahitovou Sněhurku bych tu úplně neviděl, možná se ale pletu a plnohodnotný trailer se rozvášní tak, že nám budou zraky přecházet.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace