Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Země zítřka | Tomorrowland | 2015
csfd  imdb
US premiéra: 22.05.2015
CZ premiéra: 21.05.2015
režie: Brad Bird
hrají: George Clooney, Hugh Laurie, Britt Robertson, Judy Greer, Raffey Cassidy

Země zítřka: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Konečně aspoň náznaky steampunku a hned to vypadá o level líp. U Disneyho si ráčili povšimnout, že na Zemi zítřka není kdovíjaká natěšenost, a tak se rozhodli propálit skoro jednu celou scénu, která je akční, vynalézavá, hravá a velmi pestrá. Díky tomu nás nenudí jen prohlídka futuretro kulis, které nejsou kdovíjak přitažlivé, protože neoperují s příběhem, jenž by uměl být opravdu strhující. Jen si prohllídnout designové vychytávky a možnosti paralelního světa? To je přeci málo! Tvůrci si toho všimli a tentokrát servírují žvanec chutnější, zábavnější a výraznější. Snad takový bude i celý Birdův film!

 

Země zítřka: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Já vám nevím, tohle moc velká hitparáda není. Země zítřka pořád zní skvěle na papíře, převod tohohle futuristického retra (?) do pohybu ale nějak pokulhává. V tomhle případě je to hodně skladbou upoutávky, která je prostě japonsky divná, utahaná a nesnaživá. I ten slibnější materiál tu vypadá tak nějak nevábně, a vidět tuhle upoutávku v kině, těžko se někdo těší na výsledný produkt. Tudy holt ne. Tak doufejme, že se brzy objeví pořádný americký trailer, kterým si všichni spravíme chuť.

Země zítřka: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Taková hezká sci-fi pohádka. Vědomě obroušené hrany, klidná podívaná pro ratolesti a jejich rodiče. Inu, Disney. Je to chytrá cesta, jak vydělat spoustu dolarů, přeci jen jistější, než když se tvůrci pouští do hardcore military vizí nebo hi-tech šíleností. Přitom právě k Tronovi má zprvu Země zítřka hodně blízko, pak se ale výpravou, vizuálem a celkovým pojetím přimyká spíš k Hugovi nebo Škole superhrdin. Jen vypadá dražší a vyspělejší. Jako že Brad Bird ví, co dělá. A má George Clooneyho, který by měl tunu charismatu snad i... i v reklamě na kafe! Velmi slibná podívaná, které držíme palce.

 

Země zítřka: Super Bowl SpotHODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Ani Brad Bird letošní superbowlovou zívačku nespasil. I tady toho vidíme celkem málo. Mnohem víc toho slyšíme. Áno, pánové si sem pořídili George Clooneyho, a tak důvěrně známý hlas největšího hollywoodského štramáka může lákat do světa daleko za hranicemi naší představivosti. Tož zní to fajn... ale přeci jenom bychom se tam už rádi podívali přímo, a ne jen v pár nic neříkajících sekundách, které pracují s výtvarně interesantně pojatými artefakty, mašinami nebo lokacemi. Je to málo, protože v servírovaném spotu jako kdybychom jen nahlíželi do skicáku týpka, co dostal na starosti výpravu a výtvarná řešení pokračování Zlatého kompasu nebo něčeho podobného. Od klipu, jehož každá sekunda stojí spoustu milionů, bych čekal sofistikovanější řešení a sdílnější přístup.

Země zítřka: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

No, tohle mi nepřijde jako nejšťastnější rozjezd. Kdybych totiž o Tomorrowlandu slyšel poprvé, pojmu podezření, že se na nás řítí další Dárce. Jen s Clooneym místo Bridgese, jinak ale zůstáváme na půdě young-adult osudového čehosi. Což není moc dobrý dojem, jelikož papírové info vykresluje staromilské verneovské dobrodružství se sci-fi prvky, které samozřejmě dorazí až v dalších upoutávkách. Jsou tyhle dvě minutky dost na to, aby lidé začali zuřivě googlit? Přesvědčený rozhodně nejsem, takže rezervované tři hvězdy s tím, že se ukazatel natěšenosti nehnul z "hrozně velká" ani o píď.

TÉMA: CO JE VLASTNĚ TOMORROWLAND?

© copyright 2000 - 2020.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace