Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Zatracená krvavá láska | Love Lies Bleeding | 2024
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 08.03.2024
CZ premiéra: 18.07.2024
režie: Rose Glass
hrají: Kristen Stewart, Ed Harris, Jena Malone, Dave Franco, Katy M. O'Brian

Zatracená krvavá láska: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
krauset

Příběh přitažlivosti a pomsty přináší novinka studia A24 Love Lies Bleeding, která měla premiéru minulý měsíc na festivalu v Sundance. Kristen Stewart zde hraje majitelku tělocvičny Lou, která se zakouká do ambiciózní kulturistky Jackie s tváří Katy O'Brian. Lou však pochází z kriminální rodiny, a to by mohlo pro lesbickou dvojici představovat nesnáz. Estetiku white trash podtrhuje Ed Harris s dlouhými prořídlými vlasy, kterému Lou vyhrožuje, a nebyl by to americký jih, kdyby se stejnopohlavnímu páru nevyhrožovalo s pistolí v ruce. Americká premiéra v polovině března, česká zatím nestanovena. 

Zatracená krvavá láska: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Už je to trochu klišé, že se studio A24 zase dočká ovací, ale nejde jinak. Znovu to vypadá famózně. A jako progresivní šleha, byť samozřejmě inspirace a zdrojové materiály jsou klidně desítky let staré: Od Bonnie & Clyde až po Queen & Slim... ale stejně z toho sálá jedinečnost. A nejen když jde o kadeřnickou kreaci na hlavě Eda Harrise, jenž už asi netušil, že se ještě někdy objeví ve filmu s dlouhým hárem. Trailer je po střihové stránce naprosto suverénní, ale přesvědčivost sálá i z hereckého, vizuálního nebo grafického podání. Post-postmoderní pohled na americký sen a archetypální stories o bouchačkách, lásce a hledání štěstí na cestě má být jedním z pilířů programového menu na blížícím se Sundance, tak snad naleštěné avízo svých kvalit potvrdí i v sálech.  

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace