Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Zatím spolu, zatím živí | Knight & Day | 2010
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 25.06.2010
CZ premiéra: 29.07.2010
režie: James Mangold
hrají: Tom Cruise, Cameron Diaz, Maggie Grace, Peter Sarsgaard, Paul Dano

Zatím spolu, zatím živí: Extended Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Šablona identická. Muse se dál rozehřívají skoro dvě minuty, aby nakonec odpálili jednu ze svých stadiónových vyvolávaček a rozehřáli kytary naplno. Tom Cruise se pořád tváří, že je mu dvaadvacet, Cameron Diaz se naštěstí tak často nepokouší o komediální výstupy a radši se jemně chápe bouchaček. A pochopitelně přibývá nějakých čtyřicet sekund nových záběrů, jež prokládají ty okoukané. I naivní optimisté, naladění prvními dvěma ukázkami (počítám se mezi ně), musí zbystřit, protože kvalita nově prezentovaných střípků klesá. Digitální veletoče s autíčky, s dveřmi jak z papíru, i s naklíčovanými býky nabírají na síle, přičemž se do mozku vtírá podezření, že první dvě ukázky prostě byly střižené na maximum a cokoliv navíc se jim nevyrovná. Buď to nebude tak vtipné, nebo přesvědčivé (nepovedené triky v retro akčňáku zamrzí dvojnásob), nebo bude scházet akčně-energická munice. Oldschoolová snaha se cení, nesporně. I z těch několika málo přidaných sekund se ovšem dá vypozorovat, že festival stylových nápadů scenáristů není pod Mangoldovou režijní taktovkou rozveden do adekvátně cool výraziva. Nicméně… i lehce nadprůměrná žánrovka starého střihu by v létě rozjasnila tvář. Alespoň na chvíli. Cruiseovi se ovšem věří míň než Slyovi a A-Teamu.

Zatím spolu, zatím živí: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
st39.6

Na to, jak dlouho jsme po povedeném teaseru na plnohodnotnou ukázku čekali, se marketingové oddělení Foxů moc nepředvedlo. Otevírat a uzavírat trailer stejnými vtipy jako teaser není samo o sobě moc dobrý nápad, klidně bych ho ale střihačům prominul, kdyby přihodili trochu víc akce. Zatím spolu, zatím živí (kde na ty názvy distributor chodí...) má přecejen být hlavně akční nášup a jestliže Mangold nemůže nabídnout ochutnávku většího množství scén, nabízí se otázka, jestli příděl adrenalinu neskončí na dvou motoristických honičkách. Ale na takové spekulace je moc brzo, ještě furt mu zbývají tři měsíce a ta pravá reklamní masáž teprve začne. S tím, co je zatím dostupné, si stejně většina diváků vystačí. Zatím spolu, zatím živí totiž vrací do hry Toma Cruise, který si (možná po Tropic Thunder?) konečně uvědomil, že není nic špatného na troše legrace. Takže létá vzduchem jak Spider-Man, střílí lépe než Bourne a jeho hlášky šimrají bránici zdatněji než Bondovy. A jeho potrhlý super-agent je sympaťák, který se o tu čtvrtou hvězdičku navrch zasluhuje především. Ke konci se navíc ukázka konečně rozjede a film je díky ní neodolatelný. Pořád věřím, že tohle bude nášup. Bulls?

Titulky ke stažení ZDE.

Zatím spolu, zatím živí: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

He's the guy! Tom Cruise jako by slezl z gauče u Oprah, vyfasoval hi-tech bouchačku a šel točit svůj další film. Hraje v něm sice zase tajného agenta, ale usměvavý Milner má hodně daleko do soustředěného Ethana Hunta. Je totiž na míru šitý Cruisovi v tom nejzábavnějším rozpoložení, kterého všichni tak rádi parodují. Tady to však nepůjde, protože v Knight & Day provádí tak neskutečné věci, že už nic ujetějšího prostě vymyslet nemůžete. Ne že by přistát s letadlem svého času nezvládal i Chuck Norris, ten však nebyl tak nerozbitný, aby mohl podobně poletovat mezi auty na dálnici. A nepamatuju se, že by posmithovsku střílel obouruč. V novém akčňáku Jamese Mangolda jsou tyhle věci na denním pořádku, a mezi tou smrští Cruisových hlášek ještě stíhá pobíhat Cameron Diaz a roztomile se divit, co se to sakra děje. Stejně jako my. Pravdou je, že vám na tuhle otázku teaser nikdy neodpoví, zato vám vtluče do hlavy, že do must-see akčňáků příštího léta právě jeden přibyl. Nebude to žádný old-school, ani se nepoveze na bourneovské vlně, ale měl by nabídnout kopec over-the-top srandy a řádícího Cruise, za což si něčí kapesné určitě zaslouží. A i když teaser lehce kazí nikam nevedoucí tečka, nebojím se vytasit čtvrtou hvězdu už kvůli tomu, jak návykový a nabitý energií je. Vítej zpátky, Tome. Chyběl jsi nám.

Titulky ke stažení ZDE.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace