Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Zataženo, občas trakaře | Cloudy with a Chance of Meatballs | 2009
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 18.09.2009
CZ premiéra: 22.10.2009
režie: Phil Lord, Chris Miller
hrají: Mr. T, Anna Faris, James Caan, Andy Samberg, Bill Hader, Bruce Campbell

Zataženo, občas trakaře: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Říkal někdo, že je to suchařina? No jo, máte pravdu, říkal jsem to minule já ;). Ale od té doby už se spousta věcí změnila. Euro šlo dolů, zemřel Waldemar Matuška i popový král, v Čechách přestalo tak strašně pršet a v zámoří si uvědomili, že druhý trailer k Masovým koulím musí pojmout trochu zajímavěji. Dobrá věc se podařila a to dokonce v takovém měřítku, že se od minula přeléváme v hodnocení rovnou o dvě hvězdy. Můj dobrý rozmar je způsoben jednoduchou věcí – když se tvůrci nebojí odhalit velkou spoustu ze svých bizarních jídelních nápadů, ukazuje se, že to nespadá do nekonečné fronty průměrných odfláklých animáků, o které diváci týden po premiéře už ani slůvkem nezavadí , ba co víc, všechno šlape jako na drátkách. Počínaje šíleným bizarním nápadem s padajícím jídlem, které po emmerichovsku pomalu zachvacuje celou zeměkouli, konče drobnými konverzačními frky, kterých není zase tak moc, ale o to víc potěší. A tvůrci mají rozhodně koule i na to, aby udělali chutný sendvič i z nebohé Eiffelovky, která v poslední době dostává ve filmech pořádně na frak. Přičtěte příjemný „animákovský“ popík, potřeste si rukou s představou, že obří padající jídlo na nějakou dobu vystřídá klasické nezáživné dokumenty v IMAXu a vlastně není žádný důvod se netěšit nebo alespoň nefandit. Hlavně se obrňte dostatečnou zásobou jídla, účinky hladu (resp. chutě) přicházejí při sledování videa téměř okamžitě :).

Zataženo, občas trakaře: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Máte už po krk, ale skutečně úplně po krk animáků? A nestačí vám, když je animák zjednodušený pro 3D kina a jeho náplní je déšť jídla, zejména hamburgerů? Pak se na tuhle výpravu možná ani nepouštějte. Na jejím počátku stojí malý roztomilý vynálezce, který v rámci svého koníčka tropí samé šlamastyky a polízanice a ohrožuje tím nejen mravní hodnotu mládeže (v posledním záběru zbaví děti školy :-), ale především životy všech, kterým ještě nějaký život zůstal. Jeho úžasná idea transformovat základní životodárnou tekutinu na paletu rozličných poživatin dává spoustu prostotu pro vaše schované 3D brýle – buď na vás budou padat hamburgery z nebe nebo si hrdinové zahrají v obrovském želé. Což, jak znovu připomínám, je v zásadě dobře pro 3D kina, kde si to jídlo můžete opravdu „vychutnat“, ale úplně špatně pro všechny ostatní, kteří dostanou od studia Sony jen plytký animák o tom, kterak prší jídlo (s šancí, že to budou masové koule!). A ono to opravdu o ničem jiném není, což poznáte z téměř totální absence konverzačního humoru, na jehož místo nastupuje zcela fádní humor jídelně-skopičinový. No a to je všechno – pokud snad v traileru najdete víc, můžete se s námi o to podělit :-).

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace