Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Zásnuby na dobu neurčitou | The Five-Year Engagement | 2012
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 27.04.2012
CZ premiéra: nestanovena
režie: Nicholas Stoller
hrají: Jason Segel, Emily Blunt, Alison Brie, Rhys Ifans

Zásnuby na dobu neurčitou: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Důstojný následník Kopaček, tak by to šlo říct ve zkratce. Zásnuby na dobu neurčitou působí podobně uvolněně. Na přisprostle-romantické kostře je přitom navěšeno dost gagů, které prozradí rukopis režiséra Nicholase Stollera a hlavního tahouna Jasona Segela. Segel sice tentokrát nevytahuje přímo svoje koule, tak jako minule, v podobné pozici ale vtipkuje v kožichu velikonočního zajíčka. Což celkem jasně naznačuje, že pohled na svět a styl humoru, a podobně i potenciál celého filmu, zůstane zhruba stejný. Jen tu chybí Aldous Snow... jen... jen? Tohle je fakt velký oslabení! A je palčivou otázkou, jestli se bez podobného blázna urodí scény s potenciálem vyrůst v legendární skeče...

Komentáře
VŠECHNY KOMENTÁŘE (18)

Zásnuby na dobu neurčitou: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Hlavní hvězda a režisér Kopaček dali opět hlavy dohromady a vypadla jim z toho romantická komedie o zásnubách. Že mohli dostat zajímavější ideu? No možná ano, ale první trailer The Five-Year Engagement je zatím příslibem zatraceně dobré zábavy. Tam kde obvykle nastupuje trapnost a únava materiálu, vytahují Segel se Stollerem překvapivě svěží podívanou. V traileru z nějakého záhadného důvodu fungují i fóry, kde někdo padá nebo to koupí kuší do nohy, a především obratně shazuje povinný moment vyznávání lásky. Po všech stranách tedy navnazení na sympatickou zábavu, která svoji marketingovou pouť snad nemohla začít nadějněji. Samotný trailer sice není střižený nějak nadprůměrně. Řada skvělých momentů mě ale nutí vytáhnout čtvrtou hvězdu, protože nějaké odlišení od tradičního romantického balastu si tenhle film přeci jenom zaslouží.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace