Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Zásnuby na dobu neurčitou | The Five-Year Engagement | 2012
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 27.04.2012
CZ premiéra: nestanovena
režie: Nicholas Stoller
hrají: Jason Segel, Emily Blunt, Alison Brie, Rhys Ifans

Zásnuby na dobu neurčitou: DVD


ikona
k0C0UR
Na DVD vychází nová romantická komedie s Marshallem z HIMYM... 

Pakliže existuje herecká škatulka „ten normální kluk odvedle, který nenuceně balí holky na svou všímavost, neohrabanost a fingovaný stud“, Jason Segel je v současnosti jejím nejhrdějším zástupcem. V oné ležérní nenucené „indie“ póze už bezpochyby přesvědčil nejednu svobodnou matku, že správňáci ještě nevymřeli a na druhé plánované těhotenství ještě vůbec není pozdě. Svůj herecký rukopis prodává Segel i dnes a za sparingpartnera má podobně nenucenou Emily Blunt.

Papírově herecky ideální pár se bohužel ocitl v příběhu, kterému chybí pořádný motor. Zápletka je rozdmýchána vtipně, pak už ale nemá co nabídnout a rozuzlení zjevně čeká v posledních pěti minutách, ke kterým se ale prokoušete až skrze dvě (!) další hodiny. Pár si prochází klasickou žánrovou cestou plnou životních peripetií a nástrah a to, že jim není přáno, je jasné komukoliv, kdo viděl v životě jakoukoliv romantickou komedii.


Přehrajte si trailer
A co že to tedy najdete mezi desátou a stodvacátou minutou? Takový ten špatný indie meta-humor. Na pilu se tu tlačí opravdu hodně, zejména skrze epizody plné klasických pohlavních frků, mimózních sidekicků a off-topic dialogů, které s filmem nemají vůbec nic společného. Příkladem za všechny budiž servírka, co má ráda, když se jí při sexu kydá hořčice na krk. A i ta totálně politicky korektní studijní skupina prostě nutně musí mluvit o masturbaci, protože to je hrozně haha.

 

Potěší příjemný závěr, roztomilá Alison Brie ze seriálu Community a Rhys Ifans, který si sem odskočil ze Spider-Mana pro další profesorský štěk komplikující našemu hrdinovi život. Jinak ale žádná sláva a na Segela v podstatě poprvé dost velká nuda. Pro podstatně lepší zážitek pořád doporučuji sáhnout po (nedoceněné!) žánrovce Něco jako láska. (5/10)

Na disku čekejte jen plonkový nášup vystřižených a alternativních scén.

Titulky: české
Datum vydání: 31. 10. 2012
Cena: 299,-

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace