Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Zahradnictví: Rodinný přítel | 2017
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 27.04.2017
režie: Jan Hřebejk
hrají: Aňa Geislerová, Klára Melíšková, Gabriela Míčová, Martin Finger, Jiří Macháček

Zahradnictví: Rodinný přítel: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Konečně to začíná nějak vypadat. Teaser Zahradnictví byl nesourodý guláš, který do kina vážně nelákal, trailer je ale o úroveň lepší. Tón konečně vypadá usedle, hudba se docela snaží a vlastně bych rodičům nezazlíval, kdyby na tuhle trilogii vyrazili do kina. Pořád mám ale problém s tím, že se tu nijak nepracuje s dějovými linkami a jen se připomínají Pelíšky - jako by Zahradnictví bez nich nemělo co říct. Ve finále to samozřejmě může být trefa, která pobaví stejně jako slavné pokračování. I přesto bych však ocenil ještě jednu upoutávku, která by se pořádně opřela do příběhu.

Zahradnictví: Rodinný přítel: Vánoční teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Nejtemnější filmy roku 2017 se nezadržitelně blíží. Pokud jste se na Štědrý den zase koukali na Pelíšky a kochali se jejich vtipností a malebnou retro náladou, asi nebudete věřit té sauronovské temnotě, která se rozprostírá nad trilogií, jež pana Jindřicha a spol. sleduje o pár let dřív. Tenhle teaser sám o sobě není úplně marný, protože se pokouší alespoň o rytmizaci Tiché noci skrze vyhrocené momenty a stejně vyhrocené zvuky, proč ale vyrukovat na Vánoce s takovouhle depresí a bez nějaké možnosti chytit se příběhu nebo lákavé nálady (humory dohromady s válečnou depkou? cože?), to fakt nechápu. Výsledek zase šumí do ztracena.

 

Zahradnictví: Rodinný přítel: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Zbytečnost. To je slovo, které mi nejvýstižněji sedí k nové domácí filmové trilogii, která velkoryse předchází Pelíškům. Ty můžeme bez nadsázky označit za legendární - opatřit ale stejným přívlastkem i tandem Hřebejk - Jarchovský, mi připadá nemilý příznak velkohubosti. Zvlášť když materiál vyznívá dost marně. Servíruje se po audiovizuální stránce prvoplánově zachmuřené retro, po obsahové zas sestávající z trapných gagů (Macháček vs. kost je fakt peklo), sprostonárodních rýmovaček a prvoplánových návratů ke starým hláškám, které nedávají moc smysl a působí stejně uncool jako u Sněženek a machrů po 25 letech téhož producenta/režiséra Viktora Tauše. Tak vám fakt nevím.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace