Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Za čárou | Outside the Wire | 2020
csfd  imdb
US premiéra: 15.01.2021
CZ premiéra: 15.01.2021
režie: Mikael Håfström
hrají: Anthony Mackie, Emily Beecham, Damson Idris, Henry Garrett, Enzo Cilenti

Za čárou: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Tak tohle na velký sci-fi nářez zrovna nevypadá. Anthonymu Mackiemu sice v herecké dráze docela fandím, mimo marveláckou stáj se mu však v posledních letech příliš nedaří a zabydluje se v nevýrazných průměrných projektech. A jeho novinka Za čárou do této kategorie bohužel také pomalu směřuje. Akce sice nevypadá vůbec marně a Mackie se to asi bude snažit utáhnout, co mu bude androidí tělo stačit, jenže trailer servíruje takovou tu typickou netflixovskou rutinu, která neurazí, ale koule vám bohužel také neurve. A v ukecanějších pasážích se mi pak z nějakého důvodu vrátily nepříjemné vzpomínky na Old Guard. Takhle špatně ale doufejme Mackieho výlet mezi roboty nedopadne. Pořád doufám v aspoň výplachové béčko.

Za čárou: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Anthony Mackie a Netflix není zrovna ideální kombinace. Představitel Falcona z Avengers se zde objevil už v několika projektech, vždy to ale skončilo totálně nevýraznou nudou. A v případě druhé řady Altered Carbon i zrušením seriálu. Jak to dopadne u jeho sci-fi novinky Outside the Wire? No, zatím to vidím všelijak. Námět na žánrové béčko nezní špatně a akcí se zde evidentně také šetřit nebude. Teaser ale vlastně nijak nevybočuje z netflixovké rutiny a v některých záběrech vypadá akce malinko lacině. A vytahováním Old Guard v traileru tvůrci člověka také příliš nepřesvědčí. Na druhou stranu, Mackie je stále fajn a ukázka má díky krátké stopáži hezky spád. Po plnohodnotném traileru ale asi budeme moudřejší.

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace