Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Z jiného těsta | You People | 2023
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 27.01.2023
CZ premiéra: 27.01.2023
režie: Kenya Barris
hrají: Jonah Hill, Julia Louis-Dreyfus, Eddie Murphy, David Duchovny, Rhea Perlman

Z jiného těsta: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Na poměry konverzačky o vztazích pro Netflix to vypadá docela sympaticky. Jonah Hill se koneckonců v blábolech moc často neobjevuje a rozhodně se pod ně nepodepisuje. Ne že by se tady mělo zrodit něco tak fajn, jako byly Hillovy autorské Devadesátky - tohle je low variace na Fotr je lotr, v níž do potenciálně třaskavého a nepříjemného seznamovaní s tchyněmi a tchány vstupuje i faktor etnických rozdílů a široké portfolio potenciálních nepříjemností, které můžou různé srážky protichůdných světů přinést. Z upoutávky mě hodně baví casting, protože comeback Murphyho v civilní podobě i připomenutí Davida Duchovnyho rozhodně sedne, teď bych si jen přál, aby tohle opakované rodinné potkávání neskončilo jen u zaměnitelné selanky, ale trapno u obědů a večeří se hezky šponovalo a eskalovalo. A vznikl humor! 

Z jiného těsta: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Dobrý, na teaser naprosto postačující. Seznamování s tchánem a tchýní nikdy není snadné, tady jsme ale ještě navíc v situaci, kdy do toho vstupuje rozdílná kultura, nějaké ty předsudky, a navíc skvělí herci, kteří tu trapnost okamžiku dokáží velmi dobře prodat. Jonah Hill proti Murphymu zní jako solidní kombo, přidejte ještě Davida Duchovnyho a Julii Louis-Dreyfus, a máte minimálně dobrý základ pro solidní komedii. Na druhou stranu točí režisér druhé Cesty do Ameriky a rodinné hrůzy Dvanáct do tuctu, v zásadě bychom tedy neměli dělat žádné předčasné soudy a počkat si, s čím vyrukuje plnohodnotná upoutávka. Kultovní komedie Fotr je lotr by si ale nějaký hezký moderní update zasloužila, a už jen kvůli těm výše zmíněným hercům tady bych You People přál kvality.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace