Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
X-Men: Budoucí minulost | X-Men: Days of Future Past | 2014
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 23.05.2014
CZ premiéra: 22.05.2014
režie: Bryan Singer
hrají: James McAvoy, Patrick Stewart, Michael Fassbender, Ian McKellen, Hugh Jackman

X-Men: Budoucí minulost: Promo rozšířené verze


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Na popisku se pracuje...

 

 

X-Men: Budoucí minulost: Japonský trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Tentokrát to tak nešlape. A zapadá to do sebe ještě míň hladce než v předchozích upoutávkách. Řeč samozřejmě není o materiálu, který je jaksepatří efektní, trikově vypiplaný a celkově hodně třaskavý. To spíš dramaturgie asijské upoutávky je poněkud slabší, krkolomnější a přechody mezi jednotlivými pasážemi videa jsou o poznání těžkopádnější. Takže ani s coverem Come With Me to tentokrát nezavání husinou a velkým trailerovým požitkem, ale jen další sebevědomou prezentací tolika luxusních záběrů, až se z toho musí Spideymu protáčet panenky. Už to chceme vidět! 

X-Men: Budoucí minulost: Finální trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Když já tomu nerozumim! Že je Wolvie bez svých adamantiových drápů, to asi souvisí s jeho druhou sólovkou. Proč ale mladej Profesor X chodí, to nějak nepobírám. Malinko mě ale zaráží i to, že upoutávka tak doslovně a přehledně shrnuje celý dějový oblouk a že ty klidnější pasáže v příběhu svým audiovizuálem působí spíš televizně, než že by z nich stříkala blockbusterová opulentnost. Ta ale rozhodně sálá z velkolepých akčních výjevů, kterých bude soudě podle všech těch tříštivých efektních momentek strašlivě moc a trailer je prodává famózním způsobem. A konečně s trochu neokoukanější hudbou.

X-Men: Budoucí minulost: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Holy mother of fu*kin' Christ! Singer mocně žene mutanty do špice letního pelotonu, kam by také měli právoplatně patřit. Jistě, nadcházející marvelovky dozajista budou prvotřídní popcornovou zábavou. Ani Kapitán a už vůbec ne Strážci Galaxie ale neplánují přijít s takhle vypiplaným dramatickým podložím, které by šlo z traileru X-Menů stáčet po hektolitrech. Opulence je všudypřítomná, ponurost absolutní, co je ale hlavní, opět funguje ústřední (dvojité) duo. Stewart, McKellen, McAvoy a Fassbender jedou na maximum a každá jejich věta jako by nemohla být vyřčena nikým jiným. Dialogy tak tnou hluboko do fandovských srdíček, zbytek materiálu by pak měl spolehlivě přesvědčit mainstreamové publikum o tom, že se za dva měsíce budou dít na plátně velké a zásadní věci. Už aby tu ta květnová deprese byla!

X-Men: Budoucí minulost: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Jsou zpátky. I ti staří, i ti noví. Všichni. A samozřejmě je vyčůraně vede Wolverine, protože je nejoblíbenější, a ne Kitty Pride, jak by velela comicsová předloha. To je ale pouhý detail. Dost nepodstatný tváří v tvář všem těm postavám, které máme tolik rádi: Tahouni První třídy nám stihli chybět i za těch pár měsíců, co uplynuly od spektakulárního blockbusteru Matthew Vaughna, je ale dvojnásob potěšitelné vedle nich vidět i starou partu. Ne ani tak Storm, ale hlavně Magneta a Profesora X s vráskami, kteří do téhle futu-retro show budou vnášet ještě víc osudovosti a mentorské vyhrocenosti. Snad Singer sedmdesátkovou vrstvu zvládne spojit s tou současnou tak hladce, jako se mu to daří v upoutávce - protože ta kdyby neměla příliš ostrý hudební přechod, fungovala by na jedničku s hvězdičkou. A nejen po stránce emocionální.

X-Men: Budoucí minulost: Trailer z Comic-Conu (kinorip)


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Fantazie. Člověk by snad zvládl během pár sekund zapomenout na Jacka a obří rozpaky se Supermanem a začal zase Bryanu Singerovi bezmezně věřit. Jako by každé jeho setkání s X-Meny mělo končit excelentně, jako by sepjetí s jeho milovanými mutanty působilo na jeho filmařskou duši pouze blahodárně. Přitom nás v tomhle kinoripu neobalamutí nic velkého - to jen souhra fatálních proslovů a velkých hereckých tváří v kůži osvědčených hrdinů s Zimmerovou hudbou zabírá na jedničku. Jako předčasné lákadlo, ze kterého vyčteme, že všichni oblíbenci jsou zpátky a že kvůli dostatečnému prostoru bude časem cestovat samotný Wolverine, a ne Kitty jako v comicsu, se tohle video trefuje na výbornou.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace