Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
X-Men: Apokalypsa | X-Men: Apocalypse | 2016
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 27.05.2016
CZ premiéra: 19.05.2016
režie: Bryan Singer
hrají: Michael Fassbender, James McAvoy, Rose Byrne, Jennifer Lawrence, Oscar Isaac

X-Men: Apokalypsa: Trailer 3


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Na ty čtyři to asi je, ale krucinál, X-Meni přeci bývali našlapanější. A ne, nemyslím obří destrukcí, tu naopak nikdy nepotřebovali. Už v trailerech se míhaly spíš vyhrocené dialogy a nevídané scény, což je něco, co Apokalypse pořád chybí. Ano, je tu kupa mutantů, velký zlý padouch a spousta trosek. Jenže z toho příliš nedýchá osudovost, ale spíš nákladná mutantí epizodka pro fanoušky Rolanda Emmericha a fanynky Jennifer Lawrence. Foxy budou otevírací víkend zatraceně bolet, obzvlášť po Deadpoolovi. A pokud Singer nenatočí další pecku, nevím nevím, jak se budou rýsovat případná pokračování a spin-offy.

X-Men: Apokalypsa: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Jako ta čtvrtá je s odřenýma ušima. X-Men: Apokalypsa v zásadě nevypadá špatně, tomuhle filmu ale prostě ujel vlak. Ve chvíli, kdy se razí cesta k civilnosti nebo k zábavnosti, působí nová singerovka jako kříšení archaického konceptu, kterého je dnešní publikum přesycené. První třída byla ohromně svěží a Budoucí minulost se chlubila neotřelou zápletkou. Tohle je ale katastrofická jednorázovka podle pravítka, nad kterou v roce 2016 kdekdo mávne rukou. Nechci tím říct, že se netěším, to vůbec. Trailery ale měly sázet spíš na postavy než na destrukci, která v tomhle podání ohromí jen málokoho. Chci víc McAvoye, víc Fassbendera a mnohem démoničtějšího Isaaca. Tohle je akorát vysoký blockbusterový standard, což je na tak dlouhou sérii trochu zklamání.

X-Men: Apokalypsa: Super Bowl Spot


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Olivia je super, ale jinak to tam prostě není. A už to přestává být ok, protože je premiéra za rohem a konkurence letos není zrovna slabá. Je s podivem, že Singer uhnul zrovna sem. Budoucí minulost byla skvělou ukázkou skoro až komorní dialogovky, která v žánru razila novou cestičku, tohle je ale návrat k těm nejzaprášenějším klišé. Obří digidestrukce je přesně to, čeho už má dost diváků plné zuby. Proč tedy X-Meni staví na tom, co u mí všichni kolem? Proč radši nejdou po postavách jako v minulých dvou filmech? Výsledný film to ještě samozřejmě může zachránit. Zatím to ale vypadá na generickou přehlídku efektů, jíž strká do kapsy i kampaň na podstřelené třetí X-Meny.

X-Men: Apokalypsa: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Je to slušná trailerová kanonáda tenhle týden. Epické, velkolepé, zvukově i trikově nabušené ukázky na ty největší fláky příštích měsíců, u nichž... až příliš často cítím nostalgický smutek po kinematografii, která se neodehrává komplet před zeleným plátnem a neoslňuje porcí digibordelu. Bryan Singer taky definitivně podlehl, a i když pořád pracuje s parádními postavami a přesvědčivě je staví proti arcimutantovi, který si může diktovat jako málokdo, divácké blaho tu jednoduše necítím. Protože toho digitálna je prostě příliš a občas tedy naskakují reminiscence na omalovánky, počítačová intra a jiné fráze. Bude to nejspíš důstojné pokračování nejstabilnější comicsové série, snad se ji ale podaří úplně neutopit v jedničkách a nulách...

X-Men: Apokalypsa: Comic-Con trailer


© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace