Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Wheelman | 2017
csfd  imdb
US premiéra: 20.10.2017
CZ premiéra: nestanovena
režie: Jeremy Rush
hrají: Frank Grillo, Garret Dillahunt, Caitlin Carmichael, Slaine, John Cenatiempo

Wheelman: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Frank Grillo by si zasloužil pořádnou kariéru, ale už je asi příliš pozdě na to, aby se mohl dostat mezi opravdu velké hvězdy. Ale to nevadí, protože mu sedí i malé filmy a Wheelman zatím vypadá, že by se mohl zařadit i mezi ty lepší. Jednoduchý akčňák bude evidentně spoléhat nejen na jeho charisma, ale i na atmosféru lehce okoukanou z Drive a kameru, která se skoro nehne od samotného auta. A mě to takhle docela baví. Asi by bylo naivní očekávat něco víc než akční béčko s pár honičkami, nějakým tím střílením a hrdinou, který by to všechno měl bez problémů odtáhnout, ale na hodinu a půl by to zabavit mělo. A když bude ta hypnotická atmosféra vylidněného nočního města (Michalu Mannovi by se tohle mohlo líbit) fungovat i v celovečerní podobě, mohl by být výsledek ještě zajímavější.  

Wheelman: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Nevím, jestli Netflix někdy dospěje do fáze, kdy bude uvádět jeden dobrý film za druhým. Moc tomu nevěřím. On je totiž ten vědoucí studiový dohled potřeba - a pokud je vaše služba do velké víry používána jen jako distribuční platforma, z níž se sypou velké peníze při skoro nulové zodpovědnosti za výsledek, je efekt víc než ošemetný. Když se tedy nový řidičský akčňák, ve kterém nakonec není herní Wheelman Vin Diesel, pochlubí s prvním úsporným teaserem, vyvstanou obavy. Úderným miniklipem sice není co zkazit, zvlášť když je jeho atmosféra drsná, záběry ponuré a hlavní hrdina celkem sympaticky zasmušilý, otázka, jestli to ale bude podobně fungovat i v jakkoliv větší stopáži, se ale pochopitelně nabízí. 

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace