Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Vyšehrad: Fylm | 2021
csfd  imdb
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 14.04.2022
režie: Martin Kopp, Jakub Štáfek
hrají: Jakub Štáfek, Jakub Prachař, Ondřej Pavelka, Jiří Ployhar ml., Šárka Vaculíková,

Vyšehrad: Fylm: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Rimsy

Munice tam je, o tom žádná. Oproti leckdy komornímu seriálu vypadá filmové zpracování Laviho životních pádů o poznání výpravněji a navíc nechybí ani další propriety, jež bychom od Vyšehradu čekali – vulgární humor, nedecentní nahota a trocha toho fotbalového bafuňářství. Dominantní linku, pomocí které se film bude snažit stmelit kolísavé hrubozrnné výjevy, zřejmě představuje klišovitá nutnost, aby se Lavi postaral o svého nečekaně se objevivšího syna. Slovy klasika, kontakt tam zjevně byl. Příběhová stránka bude zřejmě nejproblematičtějším rozměrem filmu, který jinak bude lákat fotbalové fandy i příznivce zemitých frků. Soudě dle svižně sestříhané ukázky si na své přijde hlavně ta druhá skupina, což marketingově dává smysl. Jestli ale bude dávat smysl i výsledné dílo, to se zatím předvídá jen těžko…

Vyšehrad: Fylm: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Seriálový Vyšehrad jsem měl rád... asi tak do páté epizody. Pak se vděčné Laviho hlášky a narážky na tuzemský fotbalový rybníček proměnily ve festival laciného a často skoro až fekálního humoru, kde už pro nápadité vtípky nezbylo místo. A film... teda pardon fylm (hahaha), bude evidentně bohužel pokračovat v těchto smutných tendencích. A mně to přijde otravné už v traileru. Lavi tady zkrátka zase klasicky řádí, nadává, střídá ženský, dělá podivné věci na záchodě a sem tam se ukáže nějaká fotbalová osobnost, či se procedí spřízněná hláška. To asi aby se neřeklo. Mně ovšem připadá, jako bych se díval na desátý direct-to-DVD sequel Prciček, kde se jen tak náhodou občas zmíní i fotbal. Cílovka bude asi nadšena, tahle zoufale nevtipná a vtíravá ochutnávka ovšem rozhodně není můj šálek kávy..  

© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace