Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Vy nám taky, šéfe! | 2008
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 20.11.2008
režie: Martin Kotík
hrají: Jan Zadražil, Václav Vydra nejml., Jiří Langmajer, Sandra Nováková, Iva Janžurová, Mahulena Bočanová, Anna Polívková

Vy nám taky, šéfe!: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Vítejte v pekle nejneuvěřitelnějšího českého traileru posledních měsíců a možná i let. Obvyklý kameňácký popík, řada v civilu normálních a zdravých herců, kteří se tady tváří jako stádo dementů a navrch neuvěřitelné dialogy, které se jednou budou tesat do kamene. Film oblečený do seriálového světa, kde mimozemšťany hrají dva modelové v alobalu (hodnotí středověk, jak sofistikované) a kde se Václav Vydra kření ještě o řád víc než v Kameňáku (!). Jedeme v tom všichni? Nene, pane Kotík, v tomhle si jedete sám. A upřímně doufám, že doba od vaší poslední Pánské jízdy a Všeho nejlepšího pokročila do té míry, že na tenhle úpadek nedotáhnete ani nohu. Kulisy z kancelářského papundeklu vrací úder ve spotu, který láme snad úplně všechny rekordy, co se trapných hlášek a situací vměstnaných na průměrných pět vteřin stopáže týče – a boří mýty o tom, že každý režisér má prostě jenom špatné dny, ale občas se dokáže vybičovat k vyšším výkonům. Tady už je marné někdy doufat v zázrak. Ten chlapík to fakt dělá schválně a jeho dobré dny nikdy nepřijdou. V zájmu zachování vlastního zdraví si trailer tentokrát nepouštějte a na tenhle film pro jistotu zapomeňte. Beze srandy. Neuvěřitelná smršť, pane Kotík, naprosto neuvěřitelná.

Vy nám taky, šéfe!: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Vy nám taky, pane Kotík, aneb jak můžou tahle zvěrstva pořád zásobovat domácí multipexy? Už se z toho stává věčná otázka. Mistra Kotíka totiž nic nezastaví. Po Pánské jízdě a po „českém Collateralu“ jménem Všechno nejlepší se samozvaný král českého filmového sitcomu vrací na místo činu. Tedy do levných ateliérových dekorací, do interiérů zaměnitelných se všemi těmi Velmi křehkými ordinacemi (a jinými Ošklivkami), v nichž se tak snadno tropí švanda. A že je o co stát! Do vzduchu vyletí zánovní Favorit, Václav Vydra vám chvatně připomene, proč se s ním na plátně obvykle nesetkáváme, a smutné pitvoření popadne i velectěnou Ivu Janžurovou. Prostě kotíkovská klasika, nad níž si každý divák, který do kina nechodí jen jednou za dekádu, musí ukroutit hlavu. Samozřejmě nás může mrzet, že nedojde na „guilty-pleasure“ momenty typu plamenomet v ledničce z Pánské jízdy, i tak se nám tu ale rýsuje obzvlášť zrůdné zpestření letošního podzimu. Dnešní české combo by vás mělo vytrhnout z letargie, potože po volnějších prázdninách tu budeme mít nějakou českou pecku každý druhý týden. No není to skvělé?!

Mimochodem, je smutné, že opravdu v KAŽDÉM českém traileru se musí buď souložit, nebo ukazovat kozy.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace