Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Vy nám taky, šéfe! | 2008
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 20.11.2008
režie: Martin Kotík
hrají: Jan Zadražil, Václav Vydra nejml., Jiří Langmajer, Sandra Nováková, Iva Janžurová, Mahulena Bočanová, Anna Polívková
 

V KOSTCE

Nešikovností k úspěchu. Věčný loser Leo Pavlíček měl tým reklamních nešiků dovést ke krachu, ale jejich výtvory jsou tak blbé, až začnou nabírat na popularitě. V případě Kotíkových filmů je to naštěstí jen zbožné přání, i když se při sledování Ivy Janžurové člověk nemůže vyhnout dojmu, že tohle je snad vážně úmyslná parodie. I za tenhle pocit nejistoty čestnou hvězdičku navíc (ano, pravděpodobně toho budu litovat :)

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY


FOTOGALERIE

O FILMU

Líbila se vám Pánská jízda? A co Všechno nejlepší? Že ne? Zřejmě v tom nejste sami, na Martina Kotlíka teď pravděpodobně házejí nenávistné pohledy všichni milovníci filmu, kupodivu i obdivovatelé toho českého. Kotíka to ale nezastaví, naopak se zdá, že nám tempem jeden film za dva roky bude předhazovat jeden úlet za druhým. Vy nám taky, šéfe! bude samozřejmě komedie a jak jinak než pořádně praštěná. Vypráví totiž příběh podnikatele, který se rozhodne nechat svojí firmu zkrachovat. A jak jinak toho docílit poctivou cestou, než najmout bandu natvrdlých zaměstnanců. Oni se o to ti blbci postarají sami. Tedy alespoň to tak zprvu vypadá, po chvilce ale mazaný podnikatel zjišťuje, že zaměstnanci sice jsou úplně blbí, ale firma jakýmsi záhadným způsobem šlape dál. Někde v tomto okamžiku by podle oficiálních textů měl začít boj blbce s blbcem. Tedy to pravé peklo, na které se všichni velmi upřímně netěšíme. Sice tu nehraje žádný Polívka, žádný Donutil, ani Bohdalová, prostě nikdo, koho vídáme v každém českém filmu (krom Langmajera), složení Vydra Jr., Mahulena Bočanová a Jan Zadražil ale také neslibuje bůhvíjakou zábavu... co si budeme povídat.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se