Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Vezmi mě na Měsíc | Fly Me to the Moon | 2024
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 12.07.2024
CZ premiéra: 11.07.2024
režie: Greg Berlanti
hrají: Scarlett Johansson, Channing Tatum, Woody Harrelson, Colin Woodell, Ray Romano

Vezmi mě na Měsíc: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Ok, po úvodním zklamání z toho, co vlastně dostaneme za film (představoval jsem si to původně celé úplně jinak) přichází trailer číslo dvě, který už je o řád lepší. Pořád teda nevím, jestli podobný příběh až moc nenahrává na smeč všelijakým konspiračním bláznům, ale to je asi fuk. Hlavní je, že nás zjevně čeká po delší době zase jednou pořádná one woman show v podání skvělé Scarlett Johansson, které bylo upřímně u Marvelu škoda (a moc se těším na to, co všechno natočí v následující pětiletce). Channing Tatum sice fakt nevypadá jako inženýr NASA, ale nějak zvlášť mi tu nepřekáží a chemii s Johansson bude mít zjevně dobrou, tak snad se celý film ponese ve stejném duchu, jako tahle ukázka, a my dostaneme zábavný drámko. 

Vezmi mě na Měsíc: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Tyhle romantiky dávají pro streamovací platformy největší smysl. Ovladače totiž, jak známo, drží v domácnostech v rozhodující míře ženy a dívky - a pánové jim kdyžtak rádi udělají radost. Proto VOD velikáni rádi sahají hluboko do šrajtofle, aby zlákali hvězdy, které se do sebe budou zamilovávat. A tady museli zajet neviditelnou rukou trhu opravdu hluboko do kapsy, protože Channing Tatum a Scarlett Johansson rozhodně patří k největším hvězdám, jaké lze do žánru ulovit. K superstars tak velkým, že film může v klidu nejdřív udeřit na kina a v pohodě věřit v devíticiferný příjem jen z kin. A taky se nikdo nemusí bát, že by hlavní tváře (plus Woody Harrelson) tuhle easy retro látku neutáhly. Film naštěstí zaujme uvolněnou zápletkou s konspiračním twistem jak z Kozoroh 1, jinak ale působí jako nepříliš náročná feel-good výplachovka na jeden večer. Ale fakt na ten večer. Ghosted nebo Gray Man vypadaly, jako že by neobstály ani v šest ráno v polospánku a s opicí.  

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace