Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
V zajetí | Run | 2020
csfd  imdb
US premiéra: 20.11.2020
CZ premiéra: 10.06.2021
režie: Aneesh Chaganty
hrají: Sarah Paulson, Pat Healy, Kiera Allen

V zajetí: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

"Jsem tvoja máma." S těmihle posledními slovy z úst herečky Sarah Paulson (kdo si ještě vzpomíná na její začátky ve Studiu 60, což?) ve mě trailer zanechává dojem, že se na náš řítí další parádní psycho teror z prostředí, které je o to děsivější, jelikož by mělo fungovat jako to nejbezpečnější na světě. Kdo jiný vás přece před hrůzami tohohle světa ochrání líp než vaše maminka? Jenže co když právě ona patří k těm hrůzám? A co když právě to místo, kde byste se měli cítit nejvíc v bezpečí, je jen přestrojeným vězením, odkud není úniku? Ukázka tyhle motivy rozehrává dostatečně ďábelsky na to, abych měl nutkání vidět, jaké zvraty si na mě tvůrci nachystali a jakou to všechno bude mít dohru. Nečekám od toho nic přelomového, ale solidní horor s přesahem by z toho vylézt mohl. A to si pište, že takové já rád.

V zajetí: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

Pokud dokážete už z traileru poznat, jestli prezentovaný biják míří do kin nebo na Netflix, tak vám docela závidím. Já bych si totiž při sledování upoutávky na hororový thriller Run myslel, že je to jasný kandidát na nový (už v pomalu týdenním intervalu oznamovaný) originální film z dílny krále streamu. No a místo toho tu mluvíme o napínáku z dílny studia Lionsgate, který by měl v létě zamířit i do tuzemských kin. Sarah Paulson v něm blázní, ohrožuje dceru na vozíku a já v traileru bohužel nezaznamenal nějaký fištrón, který by mě donutil zpozornět a film si podvědomě zařadit do kolonky „půjde to“. Za thrillerem stojí režisér povedeného a originálního Pátraní, ve kterém jsme se díky počítači a mobilu báli o ztracenou dceru Johna Cho. V traileru na Run se však kromě nenápadného zmenšování formátu nedočkáme ničeho podobně originálního.

 

© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace