Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
V síti | 2019
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 27.02.2020
režie: Vít Klusák, Barbora Chalupová
hrají: holky a úchyláci

V síti: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner
Ano, pořád je to síla. O Vítu Klusákovi a jeho režijním stylu si můžete myslet cokoliv a nejspíš i kolem premiéry jeho šokující novinky budou opět probíhat divoké debaty. Tentokrát ale režisér společně s Barborou Chalupovou tnou do živého a opravdu velmi citlivého tématu. Dokumentární snímek V síti pak není jedinečný pouze svým tématem, ale také formou. Oboje pak nová upoutávka opět prodává velmi silným a až mrazivým způsobem, u něhož nebude zejména rodičům dvakrát dobře. Informace z traileru pak podněcují k diskuzi už teď a o internetovém světě plném pedofilů a úchyláků by se mohlo konečně více mluvit. A šance, že V síti bude opravdu třaskavým a zároveň poutavým dokumentem, je po této ukázce zase o něco vyšší.

V síti: Promo pro HitHit


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Tak jako mě Vít Klusák umí oslnit třeba Českým snem, tak mě umí nasrat jako v případě Daliborka. To ale neznamená, že bych nebyl zvědavý na jeho další projekt. A v tomhle případě se zvědavost určitě vyplatí dvojnásob, protože si spolu se svoji kolegyní Barborou Chalupovou vzal na paškál pedofily, úchyláky a jiné hodné strejčky na Skypeu. Odvážné řešení celé sondy mezi sexuální predátory naznačuje, že by mohlo jít o látku jaksepatří třaskavou, skandální a globálně významnou, a přitom z kinematografického hlediska atraktivní a progresivní. Samozřejmě že se tu umanutost klusákovské dokumentární větve zase žene vstříc filmu, co je i trochu voyeurský (možná až bulvární, protože můžete jít k oplzlejm páprdům až do kuchyně), to ale neznamená, že by tenhle projekt nebyl důležitý a nemohl by se proměnit ve velmi poutavý dokument. A že by jeho první ochutnávka nebyla opravdu hodně mrazivá...HitHit zde.

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace