Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
V pasti | Hard Candy | 2005
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 14.04.2006
CZ premiéra: 23.11.2006
režie: David Slade
hrají: Patrick Wilson, Ellen Page, Sandra Oh, Jennifer Holmes

V pasti: DVD


ikona
Mr. Hlad
 

Nenápadný thriller V pasti opět dokázal zlaté pravidlo, že k dobrému filmu stačí mít herce, o které se může režisér opřít, a nápad, který udrží divákovu pozornost. A jelikož V pasti patří do kategorie filmů, o nichž je lepší na začátku vůbec nic nevědět a vychutnat si následující překvapivé scény, o příběhu se nic nedozvíte. Zkrátka mi budete muset jednou věřit, že to fakt stojí za to. David Slade se předvedl jako režisér, který ví, jak na malém prostoru a s minimálními prostředky vybudovat napětí, při kterém budete nehty trhat opěradla křesla. Samotný disk vám ale žádné epileptické záchvaty nepřivodí. Anglický i český zvuk je obyčejné stereo, což ale moc nevadí, protože pro komorní atmosféru by lepší kvalita byla pouhým plýtváním. Bonusová nadílka je ovšem slabota. Záběry z natáčení jsou naprostou zbytečností, protože vypadají jako něco, co vzniklo z toho, že režisér zapomněl vypnout kameru a bylo mu líto materiál vyhodit. Nikdo neříká co se děje, nikdo nic nedělá a vypadá to, jako kdyby se tyto záběry dostaly na disk omylem. Rozhovory na tom nejsou o moc lépe. Někdo nejspíš vzal klasické interview, vystříhal z něj otázky a nechal aktéry jen odpovídat. Téma, o kterém se mluví, se objeví jen v textové podobě. Je to hodně divné a tím pádem i hodně nezajímavé. A na závěr je tu pár povinných trailerů.

I když se bonusy odflákly a technicky nejde o žádný zázrak, pořád tu zůstává hodně dobrý a hodně chytrý thriller. Navíc za cenu více než lidovou.

Obraz: 2.35:1
Zvuk: Dolby Digital 2.0 - česky, anglicky
Titulky: české
Cena: 199,-
K mání od: 8. 1. 2007

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace