Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
V hlavě 2 | Inside Out 2 | 2024
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 14.06.2024
CZ premiéra: 18.07.2024
režie: Pete Docter, Kelsey Mann
hrají: Amy Poehler, Phyllis Smith, Lewis Black

V hlavě 2: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Tak určitě se rád podívám. Ale znovunakopnutí, nezpochybnitelnou spásu a vystřelení Pixaru zpátky na absolutní vrchol tu teda úplně nevidím. Ale rozhodně to bude úspěšné. A rozhodně to může být zábavné. Mám ale pocit, že trailer nám toho prozrazuje snad až příliš. A že to, co odtajňuje, až příliš zavání rutinní sequelitidou s dojímáním s odrotlou hlavní hrdinkou a hlavně zasypáním éteru kupou nových emocí - přesně ve snaze toho narvat do dvojky co nejvíc ve stejném stylu. Jednička dokonale fungovala na bázi vyváženého vztahu mezi realitou a fantaskním ponorem do palice, i na půdorysu vztahu mezi pár emocemi. Bylo to jemné a vyvážené. Ale teď? Inu, nevím. Trailer sice zabavit dokáže, stejně ale člověk má malinko obavy, jestli se neblíží takový ten přepálený dvojkový bordýlek. 

V hlavě 2: Super Bowl Spot


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

Při pohledu na poslední kasovní výsledky pixarovek se vůbec nedivím, že skákající lampička (ok, Disney) zařadili zpátečku a po letech se vrací k sequelům. V hlavě 2 se potom přímo nabízelo, protože puberta byla naznačená už na konci jedničky. Období, které je v noční můrou každého rodiče, představuje nová postavička namluvená Mayou Hawke, přičemž její Úzkost bude cloumat dospívající Riley. Těším se? Pixar bude muset něčím překvapit, protože vtipný a originální koncept mi přišel vytěžený už v jedničce a pár měsíců starý trailer podkreslený peckou Ozzyho Osbournea mě ještě úplně nepřesvědčil. Super Bowl spot na 30 vteřinách samozřejmě nestihne nic víc, než divákům znovu připomenout, že v hlavě sympatické hokejistky nastane chaos a diváci se v létě dočkají návratu Radosti, Smutku a dalších oblíbenců. Ze základních emocí u mě teď asi převládá důvěra, tak snad nebude po premiéře hrát prim znechucení.

 

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

V hlavě 2: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Ukázka poctivě odvedeného teaseru, který přesně splňuje svůj účel. Už od prvních záběrů teaser hezky navodí atmosféru prvního dílu, vzbudí sympatickou dávku nostalgie a připomene nám, jak nám bylo před pár lety s Radostí, Smutkem a dalšími emocemi fajn. A pak dorazí na scénu demoliční koule, parádně zvolený hudební podkres od Ozzyho Osbournea a s nimi i nečekaná návštěva. Je to krátké, jednoduché, ale také efektní, vtipné a svým feelingem připomínající staré dobré pixarovky. Ano, vzhledem k aktuální formě studia s lampičkou se pořád trochu bojím nastavované kaše, už první upoutávka ale jasně ukazuje, že v hlavě malé Riley je ještě rozhodně co vyprávět a její dospívání nabízí pro tvůrce solidní úrodnou půdu. Snad ji tedy dokáží patřičně vytěžit i napodruhé.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace