Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Útok z hlubin | Hunter Killer | 2018
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 26.10.2018
CZ premiéra: 22.11.2018
režie: Donovan Marsh
hrají: Gerard Butler, Gary Oldman, Billy Bob Thornton, Common, Ryan McPartlin

Útok z hlubin: Final Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Někde na půl cesty mezi Pády a Geostormem... Gerard Butler našel svoji akční filmovou šarži, a protože ta víckrát vydělala, než kolikrát přinesla zdrcující kasovní fail, drží se jí pořád jak on, tak hollywoodská studia. Je to ale rank vpravdě béčkový, místy až brakový, a to navzdory poměrně velkorysým produkčním podmínkám. Tvůrci Hunter Killer se nebojí velkolepých válečných manévrů a rozmáchlé trikové podívané, její úroveň ale evidentně není kulervoucí - a to nejen proto, že režisérovi zjevně chybí virtuozita a štýlo, ale i proto, že se tu digitálně baží po epických věcech, ale výsledek je spíš z toho lacinějšího popcornového ranku. 

Útok z hlubin: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Kolem Hunter Killera se motali Antoine Fuqua a Tony Scott (takže by v něm určitě hrál Denzel?!), nakonec ho ale vyfasoval neznámý Jihoafričan Donovan Marsh. Znamená to, že bychom se měli automaticky bát o výsledek? Jak se to vezme. Už z prvního traileru je totiž jasné, že tu ambice končí u "velkého a hlasitého béčka", v němž si půlka herců jen vydělává na nájem. Butler, Oldman, Nyqvist, Stephens, Common... zdejší castingový mix je vážně divočina. A to do Pentagonu nějak zabloudila i Linda Cardellini, jíž znají maximálně fandové Pohotovosti a... jo, je to Hawkeyova manželka z dvojky Avengers. Chci tím říct, že tenhle biják zatím táhnou jen velké atrakce. A pokud jich ve výsledném produktu nebude dostatek, připravte se na divně slepený podprůměr, jehož pokračování půjde rovnou na Netflix.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace