|
reagovat
|
Diskuze k filmu Upírův pomocník
příspěvky 1 - 7
Napsat příspěvek
Já čet šech 12 dílů...a musím souhlasit,že do toho 6 dílu to bylo skvělé pak se začíná přehánět a přichází záchrana světa atd....ale na film sem moc zvědavej...doufám,že dopadne dobře

|
reagovat
|
Já jsem skončil jedenáctým dílem. Nuda. Přehnanost.
Přitom asi tak do šestého dílu je to velice zajímavé.
Každý, ať si udělá názor sám, ale na film se moc těším. Už dlouho 
Přitom asi tak do šestého dílu je to velice zajímavé.
Každý, ať si udělá názor sám, ale na film se moc těším. Už dlouho 
|
reagovat
|
Četl sem celou knižní sérii, která se skládá ze čtyř triologií. První triologie se mi velmi líbila, ale pak už to mělo klesající tendenci. V jedné knize se třeba vůbec nic nestane a je to opravdu jen můstek mezi dvěma díly. Film má být podle prvních tří dílů, kteréj sou opravdu dobré, takže by to mohlo být fajn.
|
reagovat
|
TOP Diskuze
96Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 30Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 29První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 15Sláva: V.I.M. 14Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 13Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 10Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje
co takhle trailer? :(
.