Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Univerzita pro příšerky | Monsters University | 2013
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 20.06.2013
CZ premiéra: 20.06.2013
režie: Dan Scanlon
hrají: Billy Crystal, John Goodman, Steve Buscemi, Jennifer Tilly, Frank Oz

Univerzita pro příšerky: Finální trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Jo, druhý finální trailer. U Pixaru v tom mají trochu bordel, nebo přišli na to, že měsíc stará koncovka kampaně nikoho příliš nenadchla. A tak nám pro jistotu cpou ještě jednu, aniž by si uvědomovali, že to je zcela zbytečné. O stamilionových tržbách je totiž dávno rozhodnuto a "náročnější" animákové diváctvo naopak dávno ví, že se tuhle výplňovku pokusí přeskočit. Zkrátka něco jako druhá Auta, takže gratulace ke všem prodaným plyšákům, hrnečkům, povlečením a kdo ví, čemu ještě. A díky za několikáté potvrzení toho, že zábavný či nebejbože originální animák musíme opět hledat mimo pixarovskou stáj.

Univerzita pro příšerky: Finální trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Člověk by čekal sprint do cílové rovinky, místo toho ale vidí jen poklidný výklus. Finální trailer plyne bez většího náboje, bez výraznější snahy urvat divákovi hlavu a vrátit ji až v červnu na premiéře tohohle prequelu. Snad to nevypovídá i o filmu - protože jestli Pixaři promarnili potenciál tohohle animáku, zaslouží si pohlavek. Možnosti tohohle světa jsou ohromné a zápletka s šampionátem ve strašení je ještě rozšiřuje, takže se člověk musí nadšeně třepat na tu kanonádu gagů, které můžou přijít.  Zatím nedorazily. Pokud se ale staví aspoň do kina, bude vše v cajku.

Univerzita pro příšerky: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

O útrpnosti pixarovské sequelidity se toho napsalo dost a dost. Volání po starých dobrých časech si ale nedá pauzu ani letos, protože tu máme další důkaz toho, že disneyovští hlavouni umí prosadit svou. Nikdy bych nečekal, že budu se slzou v oku vzpomínat na průměrnou Rebelku. Jenže... tohle prostě bolí. Novodobá pixarovská továrna na nás očividně vyplivne další hyper výdělečný, avšak vpravdě zbytečný návrat do známého světa, ve kterém se to hlavně musí hemžit roztodivnými barevnými tvory, aby bylo čím zahltit hračkářství. Podíváme se tedy na to, jak se Sully a Mike potkali, přičemž se zprvu neměli rádi, ale pak... no však to znáte. Zkrátka další hodinu a půl dlouhá reklama na plyšáky, stejně jako v případě druhých Aut, na kterou mimochodem nedohlíží režiséři jedničky, ale právě ten pán, co dal světu Bleska McQueena. Jistě, nejspíš z toho bude neškodná rodinná zábava. Já ji ale s chutí vynechám.

Univerzita pro příšerky: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Tradice se musí držet, takže ruku v ruce s novou pixarovkou přichází teaser na příští projekt - i když jeho premiéra bude až za rok. Vzývané studio se sice vrací na vlnu sequelů, tak smutní jako u nudných Aut z toho ale být nemusíme, protože Příšeky s.r.o. rozhodně nevytěžily svůj svět v prvním filmu do mrtě. Ve dvojce se navíc chytly premisy, která má sama o sobě pořádný potenciál. Potvory totiž budou řádit na univerzitě, takže uvidíme pozvracené chobotnatce, opilé bubáky, análně znásilněné duchy a zfetované démony. Tedy... pravděpodobně. Páchání školních nepravostí, jakožto i utužování přátelství a hledání prvních studentských lásek s důvěrne známými, leč omlazenými hrdiny určitě potěší.

Pod možností Stáhnout odkaz na HD stream od Applu.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace