O FILMU
Žraločích hororů už jsme tu měli nepočítaně, málokterý se však dokázal byť jen přiblížit kvalitám Spielbergových Česlistí. Většinou jde o levné a mizerné thrillery, které míří rovnou na DVD a týden po tom, co se objeví, po nich nikdo ani neštěkne. I Bait bude podle všeho béčko jako řemen, přeci jenom by se s trochou štěstí mohl zařadit mezi ty zdařilejší žraločí filmy. Děj se bude odehrávat v obřím obchoďáku a bude vyprávět o skupině lidí, jimž se podařilo přežít tsunami. Teď ale mají jiný problém, vlna totiž mezi zatopené regály přinesla i pár hladových žraloků. Nezní to bůhvíjak originálně, ale pokud bude hodně mrtvol a režisér Kimble Rendall zvládne dávkovat napětí, mohlo by se na to dát koukat.
TRAILERY
FOTOGALERIE
TOP Diskuze
96Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 30Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 29První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 15Sláva: V.I.M. 14Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 13Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 10Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje
