Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Tři Tygři ve filmu: JACKPOT | 2022
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 26.05.2022
režie: Emil Křižka
hrají: Albert Čuba, Štěpán Kozub, Robin Ferro, Vladimír Polák

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Dva kikoti s jackpotem z loterie se potácejí od scénky ke scénce ve snaze přenést kouzlo JůTůbu na stříbrná plátna a natřít jemný pel jejich humoru na lačné masy nicnetušících diváků. Ukázka obsahuje randomizér kung-fu scén, z čehož by se mi měl zvedat nikoliv jen žaludek, ale možná i něco jiného. Hmaty a chvaty vypadají sexy, všechno ostatní si po absolvování ukázky žádá vykapání očí a možná i nějakou wellness aktivitu s oblíbeným filmem z mládí. Ano, jsem starý a tyhle humory mě míjí. Dál? Jedna hvězdička vydřená šmirglem o můj ksicht.

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Ukázká na český hell, která má prakticky všechno, kromě těch tradičních koz. A já jsem teď z toho vlastně maličko zklamanej, protože takhle mi ta minuta a půl zkrátila život, aniž bych z toho měl aspoň to nejpovrchnější potěšení. Režisér Hrany zlomu (kterou Mr. Hlad dost pochválil tady) asi těžko bude úplný nýmand, minimálně teaser k jeho novému filmu ale neslibuje nic víc než zoufalý pokus o natočení divokého akčního filmu v českých kulisách s trapným humorem (utahování si z retardovaných lidí nebylo vtipné před deseti lety a už tuplem není vtipné dnes) a nejspíš záměrně dost mizernou akcí. Kdyby to byla nějaká podvratná satira, odvážná hra s žánrem, nebo parodie, která se na první pohled bude trefovat do černého, tak prosím  tady ale nevidím ani náznak výše zmíněného. Na druhou stranu to samé jsem si říkal při ukázce na Shokyho a Mortyho, a jaký to mělo úspěch. Třeba jsem jen starej. Nebo extra podrážděnej českým filmovým exportem. Tak či tak dávám dvě hvězdy pro případ, že se mýlím. Kdybych o tom ale už nikdy v životě neslyšel, vůbec bych se nezlobil.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace