Travička zelená | Pineapple Express | 2008
csfd  imdb
US premiéra: 06.08.2008
CZ premiéra: nestanovena
režie: David Gordon Green
hrají: James Franco, Seth Rogen, Bill Hader, Gary Cole
 

V KOSTCE

Zahulíme, uvidíme... znovu, přesto výrazně jinak. Zahulili si Dale a Saul, pak ale uviděli vraždu (resp. jenom Dale). Následující vír podivných událostí je oba smetl jako joint té nejlepší trávy. Možná se jeho účinkům nebudete nahlas smát, možná vám tihle huliči nepřirostou srdci tolik jako jiní hrdinové z filmů producenta Judda Apatowa. Jedno ale filmu neupřete - trávou je prohulený skrz naskrz.

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY


FOTOGALERIE

O FILMU

Jamese Franca máme rádi. Ať už vytahuje Spider-mana z pískoviště nebo létá nad Británií, svým charismatem si dokáže utrhnout plátno jen pro sebe. Hlavní role se mu ale vyhýbají jako čert kříži a když už si nějakou střihne, ukáže se, že je sice nesmírně zajímavý herec, ale bohužel nepřitáhne davy. Naštěstí je dobrý kamarád Judda Apatowa, který má teď prsty snad ve všech komediích a jehož produkce davy naopak přitahuje nesmírně. Pineapple Express by proto mohl znamenat pro Franca zásadní průlom, kde pro změnu nebude plakat v každém druhém záběru, ale užije si komediální námět hezky se vším všudy. O to zajímavěji to vypadá, vezmete-li v potaz, že mu na útěku před zkorumpovanou policií bude pomáhat Seth Rogen. Ten teď zazářil jak v Knocked Up, tak v Superbad a lidé si ho moc dobře pamatují. Jak z filmů samotných, tak ze zákulisních záběrů je známo, že oba herci dokáží velmi přirozeně improvizovat a ať jim napíšete cokoliv, v jejich podání to zní jako gag století. Nevidím jediný důvod, proč pochybovat. Apatow si Davida Gordona Greena jistě pohlídal, čemuž ostatně nasvědčují i první testovací projekce, ze kterých lidé odcházeli stejně nadšení jako z jakýchkoliv jiných Apatowových komedií.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se