V KOSTCE
Kovboj Woody se snaží spasit duši své nové lidské kamarádky tím, že zachrání jejího oblíbeného Vidlíka, a je z toho další vysoce kvalitní pixarovka. Akorát už působí malinko odležele a nerve srdce i koule tak jako tři předchozí kousky.
CELÁ RECENZE ZDETRAILERY
FOTOGALERIE
O FILMU
Toy Story je asi nejsilnější pixarovská značka. A snad jediná, u které nám ty sequely vlastně moc nevadí, protože tyhle dojáky fungují pořád stejně dobře. V roce 2019 dorazí i dlouho chystaný čtvrtý díl a pochopitelně se vrátí i Buzz Rakeťák a kovboj Woody. A čeká je zatraceně těžký úkol, musí totiž najít hračku jménem Bo Peep. Potíž je, že Bo Peep se její majitelka zbavila a někomu ji jednoduše dala. A kámoši se budou muset sakra snažit, aby ji dostali zpátky.
TOP Diskuze
56Avatar: Oheň a popel: Recenze 43Avengers: Doomsday: Kinorip teaseru 39Den odhalení: Teaser 27Zemřel Rob Reiner, režisér Když Harry potkal Sally a Misery nechce zemřít 23První dojmy: třetí Avatar 23Téma: Rozbor Supergirl aneb proč bychom neměli dostat Strážce Galaxie 4 20Víkendový výplach #850 o Indym a Hvězdné pěchotě 13The Sheep Detectives: Trailer 12Deník shopaholičky: Recenze 12Zootropolis znovu vítězí a hlásí miliardu, kinaři netrpělivě vyhlížejí Avatara




8,5-9/10